Кондуктор троллейбуса• 31 декабря 2015

А в мене - самі найкращі покупці!

Я продавець на кідстафі, і я стараюсь завжди йти на поступки своїм клієнтам.

Неприємні ситуації теж трапляються.
На днях відправила покупцю джемпер: згідно замовлення все вірно, але покупець залишилась не задоволена кольором (не те, що очікувала). Сказала, що купила мій товар дорожче ніж в інших тільки через те, що колір сподобався (на фото).

Я запропонувала повернення або компенсацію 50 грн, щоб нікого не засмучувати.
А вона відмовилась і побажала мені гарного настрою і нового року!

Всім бажаю хороших покупців! З наступаючим!
автор Кондуктор троллейбуса • 31 декабря 2015

Засомневаю• 31 декабря 2015
Тцю. Ю
Накрыло-не отпускает• 31 декабря 2015
В мене така ж ситуація! Наші - найкращі!
Мишель• 31 декабря 2015
Как же приятно читать позитивные, а не склочные темы! Всем хороших продавцов и покупателей, всех с наступающими праздниками!
Накрыло-не отпускает• 31 декабря 2015
Цепная реакция :)
Чики-брык• 31 декабря 2015
чо та я не вижу позитива в том, что покупатель всё таки так и осталась не довольна и просто не захотела себе морочиться с возвратом ( учитывая праздники).. хорошее настроение в итоге только у продавца, имхо
Кучерявочка• 31 декабря 2015
И мне всегда везет на продавцов на КС. Спасибо Вам за вашу работу! С наступающими праздниками!