МЧСница• 05 января 2016
Підскажіть будь ласка..
Добрий ранок!Підскажіть будь ласка як мені повернути неякісний товар..Замовила туш для вій і помаду, а прийшов неякісний товар.Туш можна назвати вода з чорними комочками, а помада розтікається. Продавець мене ігнорує, не відповідає на мої прохання повернути товар. Я написала їй негативний відгук, щоб інші покупці знали, що вона продає..
АБВГДэшница• 05 января 2016
товар не вернете, т.к. это средства личной гигиены и по закону они не подлежат обмену или возврату. нагадить продавцу можете - ваше право.
МЧСница
• 05 января 2016
Ответ дляАБВГДэшница
А як тепер вірити на слово, що товар якісний?
МЧСница
• 05 января 2016
Ответ дляКружите меня,кружите
звертати увагу на відгуки попередніх покупкців.
99% відгуків хороші..
Кружите меня,кружите• 05 января 2016
Ответ дляМЧСница
99% відгуків хороші..
як правило це скоріше виключення. Нормальний продавець не буде ризикувати рейтингом.
МЧСница
• 05 января 2016
Ответ дляКружите меня,кружите
Перший раз я замовляла, товар прийшов хороший, а тепер продавець не відповідає взагалі, повний ігнор..
Петросянша• 05 января 2016
Ответ дляМЧСница
а что именно покупали?