Дюйм оф о4ка• 11 января 2016

Кто с Броваров !!!!!! Читать !!!

Місто атакують вірусні інфекції, які схожі на “свинячий грип”, сумнозвісний вірус H1N1 – про це заявляють вже головні лікарі міста.  Бровари б’ють рекорди за кількістю хворих, однак чиновники уникають говорити про епідемію. Попри канікули, лише минулої п’ятниці шпиталізували 25 “важких” дітей, у хворих діагностують геморагічні пневмонії. Як протидіяти спалаху небезпечного захворювання, сьогодні намагались вирішити на оперативній нараді у міського голови.

Очільник Броварської центральної районної лікарні Валентин Багнюк повідомив, що спалах захворюваності на інфекційні недуги у Броварах триває вже 2-3 тижні. Однак достеменно зрозуміти справжню причину масового захворювання медики досі не можуть. Зі слів чиновника, вірусологічну експертизу робить санстанція обласного рівня і результатів звідти поки немає. Водночас, за інформацією головного лікаря центральної лікарні, симптоматично інфекція дуже подібна на вірус H1N1, більш відомий як “свинячий грип”.

З газети маэш право знати.
mamado4ek• 12 января 2016
Ответ дляМстящий за Зайца

Я в шоке(((( неужели нельзя было вызвать врача на до???? Нах заражать еще кучу людей?????
Простите, но у Вас забыла этот момент уточнить. В поликлинике десятки больных под дверью.Я записалась на определенное время и ни на кого не кашляла.А Вы спокойней реагируйте, а то от вечных шоков можно заболеть.

Птица секретарь• 12 января 2016
Ответ дляandi

Девочки,а медсестры хоть предупреждают как-то,что будут капать??? У меня ребенок в первом классе,еще не сталкивалась со школьными медсестрами????

Должны выдать в бумажном виде согласен/не согласен
спальное место• 12 января 2016
Ответ дляamarettauk

У меня сейчас тоже самое...какой антибиотик давали?

докцеф, или он же цефадокс (аналоги, производство разных стран). Но он для детей до 12 лет, используется только в педиатрии
amarettauk• 12 января 2016
Ответ дляспальное место

У меня оба сына с температурой до 39...боюсь что и я слягу...
olenkat08• 12 января 2016
Ранок почався з важливого питання.
В Україні по всім регіонам збільшуються захворювання грипом H1N1 і нажаль, кількість смертей дуже велика.
С самого ранку приняла участь на нараді в МОЗ з міністром, заступниками міністра, керівниками відділів та управлінь, саме на цю тему.
Наголосила на ТЕРМІНОВІЙ роботі по інформуванню населення, по всім джерелам інформації про те, що відбувається.
Станом на сьогодні, грипом захворіло 5,7 % всього населення країни. З них 70 % це діти, вагітні.
Найбільша кількість випадків в Вінниці, Одесі, Харкові, Київ, Київська обл. В порівнянні з минулим роком, кількість смертельних випадків збільшилась на 10%.
В Одесі вже померло - 28, Вінниця-25 осіб.
Проаналізувавши смертельні випадки, МОЗ повідомляє, що всі вони з несвоєчасного звернення за медичною допомогою до лікарні.
Нажаль, пацієнти звернулись на 5-6 день з початку хвороби і пневманія на той час вже привела до набряку легенів.
За інформацією Міністерства , медичний персонал лікарень , підготовлен належним чином до надання медичної допомоги в випадку збільшення випадків.
В Україні прийнятий високого рівня американський клінічний протокол по лікуваню грипу. Тому, якщо лікарі, його використовують то є всі можливості уникати ускладнень.
Проблемами залишаються: низький рівень щеплення від грипу, який необхідно було робити до епідсезону, самолікування людей та також недостатня робота первинної ланки медичної допомоги, недостатня кількість лікарських засобів в медичних установах, коли лікар повинен мати чим проводити профілактичні заходи з грипу, лікувати захворювання та своєчасно приймати рішення про госпіталізацію.
Буду слідкувати за роботою мед установ в Україні, особливо мене занепокоює 25 смертей в Вінниці, де 5 з них внаслідок грипу В, який є набагато легкою формою в порівняні з H1N1, тому будемо розбиратись, чому так сталось.
1500 упаковок лікарського засобу, які є зараз в Україні з попередніх запасів, Таміфлю розвезуть регіонами і при необідхідності уряд Литви готовий надати гуманітарну допомогу Україні, в додатковій кількості.
Ліки з складом осельтамивиру, в лікарських засобах діють тільки на 1-2 добу з моменту захворювання. Пізніше вони вже не ефективні, потім немає сенсу його застосування, вони мають своє протипоказання, побочну дію, приймати ці ліки потрібно виключно за рекомендацією лікаря, особливо вагітним і дітям потрібно бути обережними!!!
Тому Друзі, бережіть себе, використовувайте засоби індивідуального захисту, при появі температури, перших симптомах, одразу звертайтесь до лікарн
olenkat08• 12 января 2016
инфо Фб сторінки Депутата ВР Ірини Сисоенко
Ход конём• 12 января 2016
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
якщо бронихит, то нормально виписав. Ві повинні відчути полегшання десь за 48 год. Якщо ні, то АБ треба міняти (раніше азитромицин гарно діяв, зараз багатовипадкій що бактерії виробили до нього стійкість)
а нам врач говорила, что на сумамед в прошлом году подделок много было ((( вот и не действовал

Детсадовский полицейский• 12 января 2016
Ответ дляКарусель-весель
оо, и у меня свекровь там))) (она правда во взрослом отделении, но в детскую туда ездили)
лор не понравился - отит ’просмотрел’
один раз на педиатра попали неадекватного

очень хороший врач - гастроентеролог детский, мы ездим к ней периодически со своим ацетономическим синдромом

во взрослой, если свекровь заводит, то тоже обычно неплохие врачи ))
ну и аппаратура нормальная, плюс по знакомству дешевле намного выходит, чем в частных клиниках делать...

нас тут целая ’Семья’ собирается)))

кстати, там по ’прайсу’ = порой выходит дешевле, чем по знакомству

с тех пор, как там ввели платное обслуживание для тех, у кого там нет карточки - все подруги с семьями туда ходят - живут близко + цены одни из самых недорогих в городе. сдать анализы = так вообще, по моему, самая низкая цена + их результатам можно верить) единственное, что делают не все анализы на гормоны и т.д. = но первичные делают)

+ мелкие операции) ну и такие - у зав.хирургического отделения - просто невероятные руки! делал мне операцию - и анекдотами во время развлекал, и шовчик сделал такой - что даже лазер не нужен)

кстати, косметолога советую!!!! цены более чем - а руки золотые!

а вот стоматологи - ужас ужасный деньги берут, а зубы выпадают ровно через день
Дедуськина бабуська• 12 января 2016
Ответ дляМорская свинка
каждый год, одно и то же когда ж вы уже угомонитесь, паникеры

Так когда не паникуют и нет информации, переносят болезнь на ногах, итог - пневмония. Люди не знают, с чем столкнулись, думают, что обычная простуда и занимаются самолечением в то время, когда надо срочно обращаться к врачам. Что значит ’Не паникуйте!’? Может мы все таки имеем право знать, что происходит?
Ответ дляГл. Амурная
Какие вам антибиотики назначали в Феофании, из тех кот помогли?

ой, это нужно поискать в карточке - так как они мне кололи его - знаю, что ампульный. я плохо запоминаю названия, а это вообще первый раз слышала(
из тех что не помогли - могу 2 назвать, так как их сами покупали - таблетки = Флемоксин Солютаб 1000 мг (амоксицилин) и Сумамед (азитромицин) 250 мг
а те 2 мне кололи сами врачи - один не помог, второй помог, но печень и почки теперь требуют немного чистки.
Ответ дляБанан-барабан
Спасибо!Очень информативный пост!Не болейте!

Спасибо! и Вы будьте здоровы!