Сегодня на диете• 13 января 2016
Сьома хвиля мобілізації запланована на лютий
Початок сьомої хвилі мобілізації в Україні очікується в кінці лютого – початку березня. Триватиме вона близько двох місяців, планується призвати не менше 40 тисяч чоловік. Про це повідомило джерело у Міністерстві оборони України.
Новину передає «Преса України».
ЯсноВидящая• 13 января 2016
Ответ дляПотрындельница
А что, туда ещё кто- то ходит!?
будут, наверное, опять хватать на улицах и везти в военкоматы(( Добровольно туда мало кто пойдет
Под пытками• 13 января 2016
как раз после не-эпидемии не-гриппа, кто выживет - тех мобилизуют. Ивропа мля, государство для людей..., ...опа мира
Потрындельница• 13 января 2016
Ответ дляЯсноВидящая
К сожалению, каждый выживает как может!(