КлараЦеткин• 14 января 2016
Японська мова дітям. Порадьте курси в Києві,будь ласка.
сабж. Дитині - 8 років.
Всім дякую.
Рекламама• 14 января 2016
Автор, мене також тато відправив на приватні заняття японської
проходила 3 роки до вступу в університет...
Толк мінімальний, великі гроші, вважаю, на вітер...
Освоїла правопис, катакана, лексика дещо пам´ятається, але в житті не пригодилось
проходила 3 роки до вступу в університет... Толк мінімальний, великі гроші, вважаю, на вітер...
КлараЦеткин
• 14 января 2016
Ответ дляКошка Мурка
Про курсы не знаю, а Вам респект, умная и дальновидная мама
Ой, дякую. Це малий сам придумав. У нього мрія - працювати на фірмі ’Sony’ , а мені хоч мову Зімбабве, аби за компом та іграми на гаджетах менше сидів ))))
Рекламама• 14 января 2016
Ответ дляКлараЦеткин
краше зорієнтуватися дитину на англ! Вивчення японської базувається на англ
Я англ володіла до занять з японської...
Анфиска_123• 14 января 2016
У меня дочь и сын ходили где-то 2 года.На моё удивление язык им легко давался.Перестали ходить в связи с тем,что учителю было нерентабельно (она ещё и английский вела).Как результат,дочь в этом году поступила на филолога англ.+японский языки
КлараЦеткин
• 14 января 2016
Ответ дляНаивка
Не знаю, подойдёт ли для 8 лет, но в КПИ есть:
Украинско-Японский Центр НТУУ ’КПИ’ -
Если что, на будущее будете знать
Украинско-Японский Центр НТУУ ’КПИ’ -
Если что, на будущее будете знать
О, те що нам треба, там і для дітей є. Буду телефонувати.
diana-plus• 14 января 2016
у меня ребенок заинтересовался после мультиков на плюс-плюс, там немного слова учат)))
КлараЦеткин
• 15 января 2016
Може хто шукатиме, напишу.
При КПІ є одна дитяча група 10-13 років. Зараз не набирають, т.я з осені вже сформована.
З осені будуть ще групи з 6 років.