Ще з цiкавого У россии нет денег на постойку моста к Крыму. +122 Когда уже будут реформы во всех классах? +18 Країна дикого абсурду +17 Економічний крах росії вже дуже близько +19 Шо насправді треба пуйлу і чого миру не буде +15 У путіна немає іншого виходу як застрелитись +65 Як ви думаєте, росія може розвалитися як імперія? +29 Войны могло не быть. +76 А вот и трехсторонние переговоры. Киев ощущает результаты. Что кому еще неясно? +195 Вривайся в третю світову війну +75
Популярные вопросы! Сегодня Вчера 7 дней 30 дней Какие у Вас хобби?3+703 Самый классный мужчина . Мой типаж. А вам как ?2+522 я хвора якщо вважаю що це трошки нагло збирати з людей на відновлення будинку2+452 Что это за прикол с ценами на Касте?2+412 Вы завидуете тем, у кого хорошие мужья? 5+405 Ви ревнуєте бувшого чоловіка?2+322 Ну вас з тими дерунами, прийшлось робити перекус2+272 ещё
Сейчас читают! Вправте мізки+171 Чому згадується минуле +121 Ангеліна, Анна, Мілана - яке імʼя обрати для дівчинки?5+105 я хвора якщо вважаю що це трошки нагло збирати з людей на відновлення будинку2+82 Украина сносит Белгород прямо сейчас+81 Не хочу давать деньги сыну на одежду+71 Такие штаны подойдут на рост 155 см ?+61