Чебуравлик• 26 января 2016
Помогите плиз.Отредактировать предложение.
2. Воротар відбиває м´яч кулаком, який одлітає вбік. 3. Хлопець з усіх сил старався, щоб вря тувати овець. 4. У поході, коли буваєш, то милуєшся природою. 5. Товариш сказав, що прийду завтра.
ШобВам_КакНам• 26 января 2016
Воротар відбив мяч кулаком, який відлетів убік. Хлопець старався з усіх сил, щоб врятувати овець. Коли буваєш у поході, то милуєшся природою. Товариш сказав, що прийде завтра.
Можливо так?
ШобВам_КакНам• 26 января 2016
Ответ дляСамохвалова
Первое, наверное:
Воротар кулаком відбив мяч, який відлетів убік.
згідна
Весенний Марафон• 26 января 2016
Воротар кулаком відбиває мяч, який одлітає вбік.
А то у вас кулак одлітає, а не мяч ))))
Поддакиваю иногДА• 26 января 2016
Воротар вiдбиває кулаком м’яч, який одлiтає вбiк. Хлопець з усіх сил старався, щоб вря тувати овець. Коли буваєш у поході, милуєшся природою. Товариш сказав, що прийде завтра.