Детские_Будут?• 28 января 2016

болі в животику

малому 5.3р проснувся, каже болить живіт, зробила чаю, попив трішки, каже я буду лежати, пройшло трішки часу, пішов попісяв, вийшов каже дуже болить животик коли пісяє(вибачте за подробиці), що це може бути?до якого лікаря потрібно йти?у нас участковий, реально тупий, до його і йти не хочу, до кого крім педіатра можна сходити?дякую.
Я такая - жду трамвая• 28 января 2016
Может быть что угодно, почки, аппендицит, сходите сразу к хирургу можно в приемный покой.
автор Детские_Будут? • 28 января 2016
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
дякую,збираємось уже в лікарню, тільки думала до кого йти. підем значить зараз до хірурга.дякую.
СтрашнаяНаташа• 28 января 2016
Не ходите к врачу, а вызывайте скорую. Боли в животе-это очень серьёзно. Подготовтесь сразу лечь в больницу (приготовьте чемоданчик) и вызывайте. Я думаю, что если поноса и рвоты нет, то вас повезут в хирургию. Там посмотрят нормальные врачи, а не терапевт, может и сразу домой отпустят. Не шутите с животом. Выздоравливайте!
Запыхалась• 28 января 2016
педиатр толковый нужен.
автор Детские_Будут? • 28 января 2016
Ответ дляСтрашнаяНаташа
дякую, но їздили самі, аналізи здали, узд всіх органів зробили і ренген зробили, маємо запалення мочевого,звідки воно взялось поняття немаю, і бронхіт, ні тем-ри,ні кашлю не було,звідки він взявся, поняття теж немаю, лікуємось уже.