Вбигудях• 28 мая 2013

Віршики на українській мові для діток 3-х років.

Дівчата, підскажіть. Доця тільки почала говорити толком. багато повторяє за мною. Може ви якісь легенькі віршики підкажете, яких навчаєте своїх діток? давайте ділитися)))
Ось наша молитва маленька:

Ангеле-хоронителю ти мій,
Ти завжди при мені стій,
І вдень і вночі,
будь мені при помочі.

Чекаю на ваші віршики))
Кукусик• 28 мая 2013
ужас,язык сломать можно,в 3 года?? такое??

Кукусик• 28 мая 2013
простите что это молитва,повторять за мамой сможет,но как виршик? тяжело будет(
автор Вбигудях • 28 мая 2013
Ответ дляКукусик
моя-твоя не понимает.
автор Вбигудях • 28 мая 2013
Ответ дляКукусик
моя только говорить начала а уже знает.и нрикто не вдалбывал, сама по себе уже её знает.
Лиса Патрикевна• 28 мая 2013
Сонечко з хати,Ісусик до хати
Матінко Божа , я іду спати
Матіко Божа твоє дитя
Матінко Божа па-па

І ще дуже дуже багато знаємо з буквариків на кожну літеру.Хочуть вчитись))))
автор Вбигудях • 28 мая 2013
Девочки ен обсуждаем молитву. Темка для позитивный. Если что-то не нравится, не задерживаемся.
автор Вбигудях • 28 мая 2013
Ответ дляЛиса Патрикевна
Сонечко з хати,Ісусик до хати
Матінко Божа , я іду спати
Матіко Божа твоє дитя
Матінко Божа па-па

А що за букварик?
Бабушка Бетман• 28 мая 2013
Ответ дляКукусик
без проблем, что сложного то?

Автор купіть абетку Абабагаламага, ми ще вчимо з серії книжечок хто де живе. Дуже гарні віршики.
Лиса Патрикевна• 28 мая 2013
Ответ дляВбигудях
А що за букварик?
Автор Федієнко , дуже нам подобається.

автор Вбигудях • 28 мая 2013
Ответ дляЛиса Патрикевна
Автор Федієнко , дуже нам подобається.
дякую.
Бабушка Бетман• 28 мая 2013
Ангеле-хоронителю ти мій,
Ти завжди при мені стій,
І вдень і вночі,
будь мені при помочі.

Ще є продовження
Хорони мою душу і тіло
Від всякого злого. Амінь.
автор Вбигудях • 28 мая 2013
Ответ дляSjuzy
Ангеле-хоронителю ти мій,
Ти завжди при мені стій,
І вдень і вночі,
будь мені при помочі.

Ще є продовження
Хорони мою душу і тіло
Від всякого злого. Амінь.
дякую.
Билочка• 28 мая 2013
ось тут гарненькі віршики http://doshkolenok.kiev.ua/skazki-legendy/447-virs...
автор Вбигудях • 28 мая 2013
Ответ дляБилочка
дякую))
Мочалкин блюз• 28 мая 2013
Автор, очень хорошая молитва. Спасибо. Из украинских посоветую стишки для малышей у ’Розумной дитини’- Колискові з малюнками Костя Лавра, Чемне кошеня,Забавлянки,У дворі. Класні вірші. І дуже класна нова книга (У Львові купила на виставці книжковій) теж ’Розумна дитина’- Друзяки Платона Воронька. Гарні-гарні вірші з нашого дитинства))).
И конечно Агнию Барто, Самуила Маршака( в оригинале). Переводы пока встречались просто ужасающие!