Печенюшка• 01 февраля 2016
Кто-то дробил камни в желчном пузыре?
Нашли камни в желчном. Операция- риск, сердце слабое, наркоз может не выдержать.
Рассматриваю вариант дробления ультразвуком или лазером.
Ультразвук более приемлем, т.к. вес большой, лазер может не взять.
Кто-то делал? Что можете посоветовать со своего опыта или опыта знакомых?
Может есть какие-то травяные средства для дробления камней?
Чумачечая Весна• 03 февраля 2016
Ответ дляУх ты какая Я
Неи нельзя, его запихивают обратно в желчный. Просто лапрскопия это быстрее чем полостная полчаса максимум
Оперувати з закупоркою в протоках категорично заборонено будь-яким способом хоч відкритим, хоч лапороскопія. Камені з протоків проштовхують спеціальним апаратом, зонд ковтається через рот в повній свідомості пацієнта. Камені проштовхують з протоків в кишківник, їх не виймають, вони виходять природним шляхом. От така Санта Барбора.
Печенюшка
• 03 февраля 2016
Ответ дляЧумачечая Весна
Якщо камені вийшли в протоки(не плутати з каменями в жовчному міхурі) і зробили закупорку, то в такому разі операцію не можна робити, спочатку треба розблокувати протоки. Для цього ковтається спеціальний зонд через рот величезний під місцевою анастезією, розмір зонда як садовий шланг і камені з протоків проштовхуються в кишківник, далі вони виходять природнім шляхом.
Ужас!
Спасибо Вам большое! Очень познавательно для меня.
У меня мама умерла в 90 лет из-за приступа камня в желчном, врачи отказались ее оперировать из-за слабого сердца. Просто накачали ее капельницами с обезболивающими зная, что ее сердце не выдержит столько капельниц. Убили ее капельницами: отказали почки, тело набухло, сердце остановилось.
Так что меня удивляет, когда говорят, что от камней в желчном не умирают. Умирают, т.к. врачи применяют запрещенную эвтаназию.
И это при том, что я дала свое согласие на то, чтоб ей сделали оперативное вмешательство.
Чумачечая Весна• 03 февраля 2016
Ответ дляУх ты какая Я
2 см камень не выйдет в протоку правильно ?
Без поняття, в мене були приблизно 1 см і 1,5 см десь.(хоча вважається, що до 1 см легко проходить через протоки, але в мене застряг) Вийшли вони в мене в протоки після дня народження куми, тобто багато з´їла зразу всього, жовчний почав активно виділяти жовч і камені теж вийшли і застрягли. Треба їсти потрошки і часто.
Печенюшка
• 03 февраля 2016
Ответ дляЧумачечая Весна
Большой камень не удастся протолкнуть зондом. Что ж тогда делать, если он застрянет при самом входе в проток?
Раз его не дробят - значит вырезают вместе с протоками.
Чумачечая Весна• 03 февраля 2016
Ответ длянеДоЖиру
Ужас!
Мабуть не хотіли щоб померла на операційному столі. Тут треба зважувати всі за і проти. Нам важко судити, лікарям може і видніше, що краще. В мене свекор пережив 2 шунтування на коронарних судинах, стентування і інсульт, кожен раз з того світу витягали. 2 шунтування зазвичай велика рідкість, але вони самі (лікарі) на це пішли, бо після першого шунтування через 6 років стало гірше, поставили стенти, а вони ще більше закупорили судини і став проток біля 5%. Вирішили робити шунтування, операція спочатку продовжувалась біля 8 годин очищали від плівок серце з переворотом серця робили, а потім тільки шунти поставили, зашили повністю, а через пів години відкрилась кровотеча везуть знов в операційну, свекруха каже я сама під лавкою майже в комі, коли другий раз повезли, але все минулось. Живе на таблетках, але все добре, тішить нас своїми байками про молодість, експедиції і т.д., в минулому геодезист. Так що не зневірюйтесь, все можливо. Здоров´я вам.
Ух ты какая Я• 03 февраля 2016
Ответ длянеДоЖиру
как мне обяснил узист тогда просто срочная операция, удаление желчного. Большой не может пройти в отверстсие
Чумачечая Весна• 03 февраля 2016
Ответ длянеДоЖиру
Такі питання краще лікарю задавати, я просто бувала, але скажу вам абсолютно точно без протоків людина труп і ніхто її не врятує, протоки не видаляють в будт-якому разі, відновити їх дуже важко. А без жовчного можна жити дуже довго.
Чумачечая Весна• 03 февраля 2016
Ответ дляУх ты какая Я
Наголошую, що я не лікар, але додам що при терміновій невідкладній операції роблять тільки відкритим способом, лапороскопія тільки планова можлива, а не в екстренному випадку.
Ух ты какая Я• 03 февраля 2016
Ответ дляЧумачечая Весна
У меня маму 3 дня капали а потом лапроскопию сделали в 64 года 35 лет с ним прходила.
Чумачечая Весна• 03 февраля 2016
Ответ дляУх ты какая Я
Мені при приступах вирізали зразу на наступний день зранку(поступила вночі), але відкритим способом.
ЗабежАЛОЧКА• 03 февраля 2016
Автор, мне 31 год, месяц назад был очередной приступ, камни вышли в протоки, желтуха. В ин.Шалимова мне доставали камни через зонд, на след. день удалили желчный. Кстати, моей знакомой 4 года назад удаляли камни из протоков через зонд в Военном госпитале и тогда это обошлось в 3 раза дороже чем мне в Шалимова (это я так, кто еще не определился куда ехать)
Печенюшка
• 03 февраля 2016
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Спасибо за Ваш комментарий. А сколько Вы заплатили за операцию в Шалимова? Я так понимаю, это была полосная операция?
Чумачечая Весна• 03 февраля 2016
Ответ длянеДоЖиру
Це було 10 років назад, я вже не пам´ятаю і значення вже не має. Операція полосна, залишився невеликий шрам 4 см.
Печенюшка
• 03 февраля 2016
Ответ дляЧумачечая Весна
)) Пост на который Вы ответили был адресован ЗабежАЛОЧКЕ, а Вас анонимный ник ’Чумачечая Весна’.
Чумачечая Весна• 04 февраля 2016
Ответ длянеДоЖиру
Вибачте, не помітила.
ХикориДикори• 06 февраля 2016
Дівчата, прочитала всі відповіді, але одне не зовсім зрозуміла. Якщо зонтом виштовхують камінець в кишківник, то чому потім все ж таки вижаляють жовчний?
Був другий варіант, що зондом заштовхують камінець назад в міхур, і потім обов’язково видалять... Ну тут наче зрозуміла чому. А як з першим варіантом, якщо він вже в кішківнику?
А ще скажіть, чим небезпечне видалення протоків? Якщо жовчного немає, немає виділення жовчі, то яку функцію вони виконують? І як таке міг зробити той хірург, якщо навіть не медики про це знають (про протоки)?
Автор, може використання єпудуральної анесезії буде для Вас виходом?