Брынза• 04 февраля 2016
Як перебороти страх перед вагітністю?
Пережила 3В, лікарі дали добро вагітніти знов, всі аналізи добрі. Я дуже хочу дитину. Але страх не дає жити. Боюся, що знов може завмерти. І одночасно, що не зможу завагітніти. Виношу мозок чоловікові. Дуже хочеться дітей. Як ви справлялися і через скільки змогли народити?
Миссис Буркул• 04 февраля 2016
Мужа пожалейте, ему так же хреново как и вам.Знаю о чем пишу.При чем тут новая беременность к тому что было? Вы начинаете с чистого листа
Брынза
• 04 февраля 2016
Ответ дляМиссис Буркул
Другий раз того жаху не перенесу. Хоч час минув, а все пам’ятаю як вчора
Миссис Буркул• 04 февраля 2016
Ответ дляБрынза
это вы мне говорите??у меня ребенок в родзале умер и я не унываю.Да, крышу рвало.Но нужно жить дальше и планировать жизнь .
Брынза
• 04 февраля 2016
Ответ дляМиссис Буркул
Дуже шкода, що у Вас так вийшло. В тому то й справа, що треба, але не виходить поки планувати щось. Страшно
Воздух в банке• 04 февраля 2016
Ответ дляМиссис Буркул
это самое ужасное,что может быть. Мне даже страшно такое представить.Вы очень сильная!
Злюка-закусюка• 04 февраля 2016
Якщо поки ця тема надто болюча, не плануйте. Я б радила навіть не ставити собі якогось терміну, бо якщо призначити скажімо 1 березня (’початок весни буду планувати’), то не зациклюватись не вийде точно.
Якщо рахувати дні овуляції, вираховувати цикли, то і ви будете в постійній напрузі і чоловіку це передаватиметься. Наче він не пристрасний інтимний партнер, а донор так потрібного саме сьогодні біоматеріалу. Я утрирую звичайно, але по великому рахунку кожна жінка може на чомусь циклитись. Чи завагітнію взагалі? Чи не буде викидня? Чи доношу? Чи народжу?
Вагітність це завжди лотерея, якою б здоровою не була пара.
Викиньте з голови думки про весну, як сезон Х. Коли станеться тоді станеться.