Ms. Сама прямота• 17 февраля 2016

У чоловіка день народження, "спекла" йому тортик, не вистачає одного подарунку)

Зробила дуже схожий як на картинці. В кожному шматку подаруночок сувенірчик і листочок з побажаннями. Наприклад Аскорбінка- міцного здоров*я, або іграшкова машинка- гарної подорожі і в такому дусі. Залишився один кусочок , куди треба покласти щось варте ) Це не мають бути грош і прикрасиі. Порадьте що туди можна покласти щоб торт вийшов цінним)) Я Думаю сертифікат в якийсь магазин.. але який )) в шик і блиск же не покладеш))) Думаю ще може в хаммам? Чи є ще якісь варіанти? Порадьте. Можна щось з електроніки але не флешку чи карту памяті ) Чоловіку 35 років буде.
автор Ms. Сама прямота • 17 февраля 2016
Ответ дляchok

Тогда точно придется карпатского вуйку в торт сажать)

тоді мабуть просто картинку з горами чи магнітик і скручену путівочку.. а як ідея замовити абонемент в сауну ?
Улыбчик• 17 февраля 2016
Клевая идея. Утащу для дочки сделаю. Вот кто оценит :)
Ответ дляУлыбчик

будь ласка) буде море емоцій побачите ) головне покласте цінний подарунок ) щоб тортик недешевий вийшов ))))
chok• 17 февраля 2016
Ответ дляША все! я пришла

Лучше карпаты,заодно сами отдохнете.
Не обижаюсь• 17 февраля 2016
А як ви зробили цей торт?
Чи може готовий купили?
гражданинГрубиян• 17 февраля 2016
Ответ дляША все! я пришла

головне не в цінності!!!!! А ви наголошуєте щоб не дещевий і.т.д.Підтримую все клас!!! Душа серце кохання діти сім*я бачу все є! Любові , взаєморозуміння Вашій сім*ї!!!!!
Ответ дляНе обижаюсь
А як ви зробили цей торт?
Чи може готовий купили?

та ні, сама робила. з інтернету шаблон скачала і роздрукувала на кольоровому картоні. прикрасила стрічкою і квітами. ось і все.
Ответ длягражданинГрубиян

Дуже дякую)
Мир Мир Мир!• 17 февраля 2016
А как вы треугольные кусочки делали? Сами клеили или покупали?
Кусочек Сыра• 17 февраля 2016
какой кошмар, бедный муж
а ему еще прийдется делать вид что ему этот кружок- самоделкина понравился
Мир Мир Мир!• 17 февраля 2016
Ответ дляША все! я пришла

Увидела:-)
Дайте ссылочку плиз
Дочке хочу сделать
Ответ дляМир Мир Мир!

сама клеїла. скачайте шаблон для паперового торта. там треба вирізати і склеїти 12 кусочків
Ответ дляКусочек Сыра
какой кошмар, бедный муж

завсисит от того у кого какой муж... торт не оценитть но начинку и вкус с которім он преподнемсен да )
У кого такое было• 17 февраля 2016
сертифыкат на повытряну кулю. купувала за 4000 грн
Ответ дляМир Мир Мир!

Увидела:-)
Дайте ссылочку плиз
Дочке хочу сделать
та наберіть просто в гугли как делать бумажний торт.
Ответ дляУ кого такое было

це єрунда ) політає 10 хвилин за такі кошти ))
Кусочек Сыра• 17 февраля 2016
Ответ дляША все! я пришла

та да, у меня ясен пень не такой как нужно муж
и плохой ибо не будет рад в 35 лет получить аскорбинку или сертификат
У кого такое было• 17 февраля 2016
Ответ дляША все! я пришла

це память на все життя ы не 10 хв а 1 годину. і це дуже цікаво!!! хто не літав той не розуміє. вам вирішувати... вишиванку замовте авторську
Ответ дляКусочек Сыра

а чему он бьудет рад? ключам от машині в торте ?)
Ответ дляУ кого такое было

дякую
Мир Мир Мир!• 17 февраля 2016
Ответ дляКусочек Сыра
какой кошмар, бедный муж

Мне понравилась идея, но не для мужа:-)
Я дочке на начало и окончание уч. года дарю кулечек с мелкими подарочками и сладостями. В сентябре канцелярию в основном, наклейки, а в мае- заколочки, резинки, очки, браслеты. Как раз влезет
Кусочек Сыра• 17 февраля 2016
Ответ дляША все! я пришла

а обязательно этот торт в принципе?
Ответ дляКусочек Сыра

а обязательно этот торт в принципе?

вважаю що так буде цікавіше. свого роду кіндер сбрприз
Кусочек Сыра• 17 февраля 2016
Ответ дляША все! я пришла

у Вас есть дети?
Ответ дляКусочек Сыра

у Вас есть дети?

так. дочка 4 роки.
йцук• 17 февраля 2016
годовой абонемент в хороший спортивный клуб
Ответ дляйцук

нема часу займатись там. робота така що тільки прийти додому і виспатись)
Идеальная оптимистка• 17 февраля 2016
Ответ дляША все! я пришла

не влізе туди)))))

Ну тоді інструкцію від телефону (якщо телефон не влізе), або намалюйте те, що хочете цінне покласти)
Ответ дляИдеальная оптимистка

теж ідея! )) дякую)
Kira_lviv• 17 февраля 2016
автор. а ви часом не зі Львова? Може і мені б такий зробили?
Або може покажете якусь інструкцію як Ви то робили?