Ms. Сама прямота• 17 февраля 2016

У чоловіка день народження, "спекла" йому тортик, не вистачає одного подарунку)

Зробила дуже схожий як на картинці. В кожному шматку подаруночок сувенірчик і листочок з побажаннями. Наприклад Аскорбінка- міцного здоров*я, або іграшкова машинка- гарної подорожі і в такому дусі. Залишився один кусочок , куди треба покласти щось варте ) Це не мають бути грош і прикрасиі. Порадьте що туди можна покласти щоб торт вийшов цінним)) Я Думаю сертифікат в якийсь магазин.. але який )) в шик і блиск же не покладеш))) Думаю ще може в хаммам? Чи є ще якісь варіанти? Порадьте. Можна щось з електроніки але не флешку чи карту памяті ) Чоловіку 35 років буде.
Хвець-тець• 17 февраля 2016
флешку прикольную
Му ма му ма му• 17 февраля 2016
Ответ дляКусочек Сыра

да много чего за 15 лет надарила , неужели кроме как торт своими руками больше нечего?

Я считаю все что можно банально купить это не подарок, это материальный поступок в угоду хотелки, который может осуществить каждый. А вложить в подарок частичку своего внимания, времени, на минуточку оформить материальный подарок самодеятельностью-никто никогда не заменит этот поступок и человека.
И как часто 35летним дарят аскорбинку????
Прикуси Язык• 18 февраля 2016
боже, невже таку фігню ще хтось робить
особливо на 35річчя