ПесиКот• 17 февраля 2016
Де можна дізнатись кредитну історію
У подружки брат,який зловживає алкоголем набрав кредитів в багатьох банках.Чи є можливість дізнатись його кредитну історію?Чи для цього необхідно ходити по усіх банках?ТОму що він їх і так не поогашає а проценти ростуть...
ПесиКот
• 17 февраля 2016
Ответ дляБронетапок
УБКИ, только там нужен телефон должника для входа
А інформація платна чи безкоштовна?
ПесиКот
• 17 февраля 2016
Ответ дляsewer
У нас є три бюро.
МБКІ - міжнародне бюро кредитних історі
ПБКІ - перше бюро кредитних історі
УБКІ - українське бюро кредитних історій
Деякі банки співрацюють з одним, деякі з двома, деякі з усіма. Вам треба звернутися в усі, інакше можете не побачити якийсь ктедит.
МБКІ - міжнародне бюро кредитних історі
ПБКІ - перше бюро кредитних історі
Дякую.Можливо хтось працює в банку і зміг би нам допомогти.Конфіденційність гарантую.
Смячиком• 18 февраля 2016
Ответ дляПесиКот