ЛедиДи• 11 марта 2016
Хто пече в хлібопічці хліб з висівками?
Дівчатка, хочу спекти в хлібопічці хліб з висівками, може хтось поділиться провіреним рецептом?
KateFrosty• 11 марта 2016
Вам сюда kolobok.in.ua. Я почти все рецепты там проверяла лично - получается на ура!
Смайлик• 11 марта 2016
я на 1 кг буханку снимаю 5 ложек муки и насыпаю 5 ложем отрубей. они больше впитывают влагу, поэтому много засипите будет хлеб тяжелый.
ЛедиДи
• 11 марта 2016
Дякую, попробую, а то переживала, щоб спеклось нормально якщо просто пару ложок висівок добавити))
ЛедиДи
• 11 марта 2016
Ответ дляСмайлик
О, я так і думала, але ще хотіла запитати хто робив, бо були сумніви