Весотехник• 11 марта 2016
Прости,сынок,что я тебя таким воспитала...
Моій старшій дитині-3 рочки.Живемо ми у чоловіка вдома,з його батьками.Щоб не стісняти іх сильно собою,я старалась поменьше попадатись ім на очі,не грубити,бути вихованою.Так і вчу свою дитину.За увесь час дитина ні разу не по писала обоі,не зруйнувала батьківского майна.
Разом з тим він досить любить спілкування та по балуватись,по бігати,по кричати.Думала,що я все правильно роблю,і що в усіх такі діти!Але приіхав чоловіків брат з жінкою і дитиною.Свою дитину вони не виховують ніяк.Вона робить шкоду,лазить у речах нишпорить усюди,вони тільки дивляться,ніхто нічого не каже.Після іхнього від´ізду знаходила у своій новенькій пр. машині хліб!!!та обписані обоі- (мого хлопчика ще не було).Моя дитина дивиться мій планшет,той підходить ,забирає,хоча у них є свій,а мій вирішує гратись іншою іграшкою,а не бореться за своє!
У моєі дитини був день нарождення,і йому кум дарує самокат.Хоч мій хлопчик і не вміє на ньому кататися,йому цікаво розкрити свій подарунок,а те дитя всіх одпихає!я!я відкрию самокат,тиж ще не вмієш!І його батьки стояли і мовчали,і я нічого сказати не могла,так, вважаю,що я не маю виховувати чужу дитину,і справді,мій не вміє на самокаті кататись.
В загалі- випадків безліч висновок один.У них дитина дуже нагла і егоістична!!!А я за свою стала турбуватись..чи легко йому в житті буде таким "не напряжним" хлопцем,чи наглим легше по життю,і братись за перевиховання треба зараз?
Результат:
вже голосів:
751 (70.72%)
Терпіть не можу наглих людей.
311 (29.28%)
Чим нагліший- тим краще.
Любящая болтать• 11 марта 2016
А що значить, він ще не вміє на самокаті? не вміє, бо не пробував. Ми своій в півтора рочки купили, вже каталась.
Замыленная• 11 марта 2016
А еще я просто в трансе от того, какое кол-во советчиц проголосовало за наглость. Нет слов.
Дюймовочка• 11 марта 2016
Захищайте своє дитя! Була ьака ситуація коли моє дитя було ображине дорослою тьоткою, а я не заступилась. Зараз дуже шкодую. Але роблю висновки! Зараз порву любого, за нього.
Замыленная• 11 марта 2016
Ответ дляМотылек
Посмею с Вами не согласится.Мы живем без родителей,одни в своей квартире,более того,сами их и воспитываем,но и в саду и в школе мои и теперь в универе мои дети ведут себя так,что мне постоянно задают вопросы как я их воспитываю.А все родственники моих детей ставят в пример своим.Причем мы их и не воспитывали особо,просто они видят и слышат как общаемся мы,что говорим,что хорошо,что плохо.Это зависит только от нас с Вами ,автор,от родителей.Какие мы,такие и наши дети.И да,я терпеть не могу не воспитанных детей.А Вам,считаю,нужно было поставить мальчика и их подителей на место,не грубо,а просто вежливо)))
Вы знаете, я тоже часто слышу от окружащих восторги в адрес дочки и того, какая она вежливая и воспитанная.но гордость — это далеко не единственное, что я испытываю в этот момент. Еще — огорчение от того, что люди удивляются тому, что должно быть естественным. Неужели воспитанность — это такая редкость, что на нее обращают внимание? Жуть.
Мини-бикини• 11 марта 2016
Ответ дляЗамыленная
так, зараз в ціні хамство і наглість :( почитайте тут поради, вийдіть на вулицю, сядьте в громадський транспорт.. ми заслуговуємо на те, в чому живемо, на жаль
Замыленная• 11 марта 2016
Ответ дляМини-бикини
Вопрос, увы, был риторическим.. Я вижу все вокруг и прощреваю. НО. В последнее время все чаще и чаще замечаю среди молодых ребят и девушек все то, чего нет в поколении до них. Когда я была беременна, чаще всего мне уступали место именно совсем юные девченки . Мою дочку в транспорте усаживают молодые ребята.
Это вселяет надежду )))
АгатаХристя• 11 марта 2016
Всіх постів не читала. Історія як моя, тільки в мене дівчата 4 і 2 роки і племінничок - син сестри мого чоловіка, котрому з дитинства все можна, бо братова виховує в ньому лідера. Жила я в чоловіка, тому теж переймалась цілісністю майна і незайманістю шпалер. Свою першу доньку обмежувала в бешкеті, а тепер дуже шкодую, бо навіть коли вона хоче в туалет - завжди питає ’ можна попісяти?’. Говорить тихо, погано висловлюєть, часто соромиться, коли на неї звертають увагу, зато шпалер вона ніколи не малювала. Спрацьовували заборони .І що? Тепер я розумію, що краще робити ремонт щороку, чим навчити дитину бути впевненою в собі. Ситуація з племінником: відбирає іграшки, завжди ображає( при тому ,що моя трохи навіть крупніша і трішечки старша, хоч вікової різниці не видно), а донька поступається у всьому і сприймає це як належне. Спочатку я дотримувалась ролі чемної і ввічливої матусі і чекала, що мама племінника , котрий черговий раз утнув шкоду, поставить його на місце, але на мій подив вона навіть не звертала на це уваги. Уявіть, діти майже однолітки, моїй рік, її хлопчику 9 міс. Донька, граючись, долонею дуцнула його по личку, малий розплакався. Мама, пригорнувши дитину, розказувала, що діти, які б´ються - дуже невиховані. Я була вражена, бо в такому віці про виховання рано говорити, тому промовчала. Мовчала протягом ще наступного року, коли їх малий все робив наче ненароком, а моя дівчинка плакала. І ніхто зауважень пацану не робив. Ну але терпець мені увірвався, коли в нього почався період кусання і він просто так кусався за руки, плечі...вкусив мою дівчинку за щоку і слід тримався тиждень. І тоді я промовчала, але від того моменту почала сваритись, раз навіть вилупила його. Хоча мама була дуже незадоволена. Він і зараз продовжує бешкет, але вже ігри перейшли в менш жорстоке русло і пальців дверима вже ніхто не притискає. Своїй другій донці я дозволяю більше. Так, стіни обмальовані тоді, коли я не бачу. Звісно я сварю, але купую багато альбомів. Моя малишка просто чудо ’строїть’ навіть тата. Ясно, що всьому свої межі і батьківське слово- закон, але повірте, я бачу різницю в індивідуумах, тому твердо кажу: не робіть з дітей моральних інвалідів, на те воно дитинство, щоб робити бардак. Воно скоро проходить і діти виростають, головне вчасно зупинитись. Заборони- це не на стільки виховання, як модель поведінки на все життя. А вам мамочко раджу не бути тюхтієм і відстоювати себе і сина, бо інакше вас ніхто не сприйматиме серйозно. Пам´ятайте- це ж ваші діти, а не чиїсь. Це ваша вина, що подарунок розпакував не іменинник і ваша вина в тому, що він взагалі такий ...добрий. На діда не тримайте зла за ровер, дід хотів обох зайняти, а у вас сили волі все одно не хватило сказати тим, кому треба, що ви насправді про це все думаєте. І не хватить , поки не зрозумієте.
Весотехник
• 12 марта 2016
Ответ дляАгатаХристя
Дякую!Висновки що до себе я уже зробила.Більше не буду сліпою і німою!Своіх дітей я люблю більше на світі,і тепер буду завжди в голос ,а не в думках іх захищати!))
Муууумие• 12 марта 2016
Ответ дляОчень-очень
ой,достали уже постить одно и то же
Автор мега гадкого не описала ничего в племяннике. Это он по сравнению с ее мямлей бойкий, а по сути- обычный пацан,которому хочется играть
я увидела в нем другую суть, нежели Вы!
у моей дочери в школе подобный обычный пацан учится
так мама и бабуся его-пришли в школу учить детей чуть ли не проползти на пузе молча, если ему вдруг в голову пришла мысль путь перегородил кому то
пока я не выписала пилюлей, после полугода просьб и разговоров-толку не было, сейчас шелковый
вот почему я должна его воспитывать, почему элементарному не научить свое идеальное чадо? неужели самим не стыдно за такое поведение???
Весотехник
• 12 марта 2016
Ответ дляМуууумие
я увидела в нем другую суть, нежели Вы!
вот и я думаю,почему я должна воспитывать племянника?Он не дерется,на хамит,просто ведет себя как главный человек в этом доме!Ходит обутый по постели на пример!Ничего такого,что бы мне делать ему замечание, хотя мне не приятно,и я бы своему сказала,чтобы слез,а мамаша сидит и радуется,что у нее ребенок властилин мира!
Дюймовочка• 12 марта 2016
Ответ дляВесотехник
вы не должны воспитывать чужого ребенка, но если вас что-то не устраивает, заводите свой дом.