Пусин Кукин• 11 марта 2016
Де є такі об"яви ,де пропонують по 10тис. і 20 тис. грн.?
Де такі об"яви,я от шукаю роботу у всіх об"явах від 2.000 до 3.500 грн.?Де такі зп. по 10 тис і 20 тис. про які пишуть совєтчиці?
Доставучая• 11 марта 2016
во первых ЗП и доход,это разные вещи,во вторых смотря какую специальность и должность ищите,в третих в бОльшинстве случаев есть ставка+премии.
Я такая боевая• 11 марта 2016
Ответ дляПусин Кукин
я не в Києві шукаю
Ви цього не написали. змініть населений пункт в умовах пошуку
Вездевлазиющая• 11 марта 2016
Ответ дляПусин Кукин
я не в Києві шукаю
Ну, дивіться, в обявках в основному аобо вказується просто ставка, або взагалі ’після співбесіди’. Але... Взяти, до прикладу, моє підприємство. РМ - ставка 4, все, що зверху, виконання-перевиконання планів, відсутність зауважень і т.п., практично по такій самій схемі працюють майже всі. Друге питання, що в багатьох областях нашої неньки, за такі зарплати з Вас душу витрясуть. Без вихідних, лікарняних і т.п.
Пусин Кукин
• 11 марта 2016
Ответ длявентиляторная
у меня друг работает ай-тишником.. получает 3000 уе
я це знаю,в нас не всі в Україні айтішники
Мурзилка• 11 марта 2016
я больше года тут мужу нашла работу - анонимно кто-то написал что нужны сотрудники. сейчас з/п 18 000грн причем работает дома. сфера айти. немного повысим квалификацию будем более высокооплачиваемую работу искать...
Дедуськина бабуська• 11 марта 2016
Ответ дляПусин Кукин
здесь их удивительное скопление
Пусин Кукин
• 11 марта 2016
Ответ дляМурзилка
Lux Aeterna• 11 марта 2016
ходила на прошлой неделе на собеседование на вакансию ЗП 18-20 тыс на руки, зарплата белая. не руководитель. правда, меня туда не взяли.