Дадосвидания• 12 марта 2016
TX Juice - Летающая Летучая мышь /самолеты на радиоуправлении по скидкам
TX Juice Cyber Vamp - Flies just like a Real Bird! - Toys for children and adults
Add-on Item.
Видео как она летает есть на амазоне.
30 SECOND JUICE BUTTON PRESS = MAX. CHARGE! - And gives 60ft+ flights!
EASY TO USE, JUST THROW TO LAUNCH - Wings auto flap and can be mistaken for real bird
USE OVER & OVER AGAIN - In-field capacitor charger
FLYS UPWARDS IN A SPIRAL - Returns to earth safely
EPP TOUGH CONSTRUCTION - Plus mylar wings and carbon rods
2. Летающая птица - TX Juice Cyber Dactyl за $10.59 вместо 25уе
3.TX Juice EAZI Copter - World´s First R/C Helicopter with Altitude Stabilization за $13.29 вместо $24.99
4.TX Juice Sonar Copter - The First Helicopter with Sonar Take-off & Land за $13.27 вместо $79.99
Видео есть на амазоне
Add-on Item.
Видео как она летает есть на амазоне.
Видео есть на амазоне