Після застуди із сопельками, стала сідати на горшок часто і по капельці просто ходить. Колись нам виписали канефрон, а в аптеці не було дали тринефрон. Зараз купляти нові, то може хтось знає чи не має різниці що брати?
К.а.л.и.н.а• 13 марта 2016
Тринефрон Украинский дженерик. Тоесть по сути - то же самое, что и канефрон. У меня сейчас с почкой проблемы, пью тринефрон третью неделю, вроде помогает :)