Языката Хвеська• 19 марта 2016
Якіінгаляції робили при вологому кашлі дитини в 1рік!
Розумію, що з цими питаннями до лікаря.... є певні причини чому неможу звернутись! Малому 1,1міс.! Зранку почав кашляти волого, відкашлює таким "смачним"! Уже заплуталась що можна давати! Зі старшим сином уже пів року лікуємо обструктивний бронхіт, тому більше в його ліках орієнтуюсь, а з меншим і незнаю!
Языката Хвеська
• 19 марта 2016
Ответ дляРазведка Маша
А зачем? Разве игаляции делают не для того, чтобы кашель увлажнить? Увлажнять мокрый кашель? Взрослому может и нормально, а малышу мне кажется это даже опасно.
не всі припарати зволожують, є антисептики! Ось небуфлюзон, який зволожує.... приписали на 5днів а далі ще 5 днів антисептики