Престидижитатор• 22 марта 2016
Посоветуйте доктора для лечения токсокароза у ребенка.Киев.
Посоветуйте доктора для лечения токсокароза.Пролечились у гастроэнтеролога но их снова обнаружили.
Стетоскопуло• 22 марта 2016
Ми лікувались в інфекціоніста. Шукайте інфекціоніста. а найкраще перезитолога хорошого. Бажано перездати аналіз в іншій лабораторії, щоб виключити помилку, так як лікування дуже токсичне. Ми ніби вилікували, через декілька місяців знову здамо.
Там після лікування повинен певний термін пройти проконсультуйтесь, тому, що антитіла в крові ще якийсь час будуть, навіть якщо токсокар вже нема.
Престидижитатор
• 22 марта 2016
Ответ дляСтетоскопуло
паразитолога
Подилетись контактами своего доктора.?
Стетоскопуло• 22 марта 2016
Ответ дляПрестидижитатор
Подилетись контактами своего доктора.?
Ми зі Львова. Лікувались в Гайдука.
Пошукайте на ваших місцевих форумах, мусять такі бути.
Престидижитатор
• 22 марта 2016
Ответ дляСтетоскопуло
Ми зі Львова. Лікувались в Гайдука.
Спасибо огромное.
Стетоскопуло• 22 марта 2016
Ответ дляПрестидижитатор
Спасибо огромное.
На здоров’я, нехай дитина одужує.
Перевіртесь , знайдіть хорошого лікаря, щоб даремно знову ту отруту не приймати. Ми як лікувались, я чуть не посивіла, так переживала. Правильне лікування назначив нам наш лікар, до того двоє педіатрів призначили не правильно, воно б нічого не дало.