Божа кульбабка• 07 января в 14:26
У мене таке враження, що я більш ніколи не побачу моря
Розумію, що мій допис для декого може здатись інфантильним. Але все ж хочу поділитись думками.
Мені майже 40.
З дитинства, років з трьох, ми з батьками кожен рік їздили на море у Крим. Літо у мене завжди асоціювалось з теплом і морем. Вийшла заміж у 24. Чоловік не любитель подорожей, але декілька разів вдалось вмовити його поїхати на море. Далі їздили вже з моїми батьками та з дітьми. Коронавірус, війна. Фінансові труднощі, не розуміння, що буде далі. Відпочинок прийшлось відкласти на невизначений час.
Коли вже почала планувати якусь невеличку відпустку - завжди, кожен раз ставали якісь перепони перед поїздкою: не давали відпустку, зʼявлялись термінові інші фінансові витрати, хворіли діти. І от станом на зараз ми вже шість років як не були на морі. Менша дитина вже навіть не памʼятає, що таке море.
Для когось це здається дрібницею, але для мене це життєво необхідно для нормального психічного здоров’я. Я не можу із року в рік працювати, займатись побутом, знаючи, що я нікуди не поїду і в цьому і в наступному році… Мені здається, що я живу без просвіту. Просто живу, щоб жити, працюю, щоб було за що купити їжу та оплатити інші потреби, щоб забезпечити дітей.
Декілька місяців тому я вирішила полетіти з дітьми на море у відпустку. Обрала країну, готель. Почала дізнаватись про всі нюанси, і тут ми всі захворіли так, що три тижні лежали пластом, на стільки був поганий стан здоровʼя. Замість відпустки взяла лікарняний.
Можливо хтось вважатиме це дурістю, але мені здається, що це якась змова Всесвіту і я вже ніколи не побачу моря.
Вже панічно боюсь щось знову планувати і наперед оплачувати, особливо враховуючи те, що діти постійно приносять якісь болячки зі школи.
Можливо це комусь здасться дрібницею, але для мене відсутність відпочинку біля моря це удар по ментальному здоровʼю.
Захотілось просто виговоритись.
Мені майже 40.
Захотілось просто виговоритись.
220В• 07 января в 14:45
Ответ дляНаивная Хо
Саме тому і треба їздити відпочивати. А не ждати поки шахед убье
То хай їде автор. Чи їй грошей підкинути? Так я не впевнена навіть, що вона в Україні
Викачую яйцями• 07 января в 14:46
Ответ для220В
Війна у всіх одна. І будь яке щасливе життя вона сука може припинити в один момент
Це точно, я вже щаслива що жива і нормально функціоную , бо для когось і мій стан це мрія. Скільки не доїдає, хворі, покалічені, або втратили близьку людину
Анчо Ус• 07 января в 14:47
последние годы то ковид, то война... тут бы выжить,а вам море подавай.
не хотите ли в космический тур?))
Бяки-козяки• 07 января в 14:47
Ответ дляДівчина Гілмор
Я теж 6 років не була на морі, навіть 7. Нічого, поїдемо ще. Я хочу на залізний порт
А я в Лазурное и на Арабатскую стрелку.
Безпринципова• 07 января в 14:48
Ответ дляАнчо Ус
не хотите ли в космический тур?))
Так война может десятилетия длиться, так что терпеть и не жить
Червона калина• 07 января в 14:49
Открываете укрзализныцю.
Покупаете билет себе в пятницу в Одессу, в воскресенье обратно.
И ура !
Море есть.
Билеты недорогие, отели зимой дешёвые.
И отпуск брать не нужно
И ура !
Море есть.
Билеты недорогие, отели зимой дешёвые.
И отпуск брать не нужно
Безпринципова• 07 января в 14:50
Ответ дляГоворю-балакаю
В горах скучно
Тоже не нравится, скука смертная, вообще не понимаю прикол отдых в горах
Были в Сваляве , нудно капец
День летят на такое ну нафиг
Были в Сваляве , нудно капец
День летят на такое ну нафиг
Угги_в_горошек• 07 января в 14:50
Ответ длясказочное_Бали
Езжайте одна, без детей, без мужа. Это не вселенский заговор, просто так получилось
Скоріше всього, автор хоче дітей туди звозити
Фрикаделька• 07 января в 14:51
Ответ дляГоворю-балакаю
Тепер страшно чи Одесу взагалі не доб´ють до літа
Иди в жопу, никто нас не добьёт.
По теме у меня все поездки спонтанные, максимум за 10 дней. Ездила в Турцию по внезапной хотелке А так лень на маршрутку сесть и 20 до пляжа проехать.
Наивная Хо• 07 января в 14:52
Ответ дляВикачую яйцями
Ну у вас таке щастя. Я втратила рідну людину і мені все рівно треба море..
Ужгород• 07 января в 14:55
Фрикаделька• 07 января в 14:54
Ответ для220В
Це всім українцям зараз актуальніше.
Ниття за морем виглядає дуже дивно.
На ранок живим лишився- вже щастя!
Ниття за морем виглядає дуже дивно.
На ранок живим лишився- вже щастя!
Вот потому я осенью ездила в Стамбул, прибьет , и я его так и не увижу.
Викачую яйцями• 07 января в 14:55
Ответ дляНаивная Хо
Так у мене просто щастя тому що я живу. І я кажу за себе. Інші нехай роблять що хочуть , їдуть не їдуть це право кожного, єдине мати фінанси на це.
Козяка-маляка• 07 января в 14:55
Ответ дляКокосиха
Забавно что все кто долго жил возле моря (Одесса, Херсон, Николаев) относятся к морю с безразличием
Авторша 6 років не була на морі і скиглить. Я 4 роки не була вдома біля моря, і теж не факт, що попаду в найближчий час.
Якесь з вавою в голові вивалило троляцьку тему. Тепер у вас хочеться запитати, з якого з трьох перелічених міст ВИ, що так впевнено доповідаєте про байдужість до моря?
Що за манія - гребти всіх під гребінку своєї особистої уяви?
Угги_в_горошек• 07 января в 14:56
Ответ дляДівчина Гілмор
Я теж дуже туди хочу в Залізний порт. Була там в 2021 році ,море було холоднючим, вирішила що то останній роз я туди поїхала
. Так і вийшло...
Хто зна чи ми зможем туди попасти, а я так туди хочу.
. Так і вийшло... Хто зна чи ми зможем туди попасти, а я так туди хочу.
Ванна Тазиковна• 07 января в 14:57
Извините очень длинный текст,суть понятна.В Одессу вы тоже не сможете поехать на море, после войны конечно ?
Кокосиха• 07 января в 14:57
Ответ дляКозяка-маляка
Ви навіть не уявляєте як мені похуй на вас, на ваш будинок біля моря та інші проблеми багатих жінок за 40
Дівчина Гілмор• 07 января в 14:57
Ответ дляУгги_в_горошек
. Так і вийшло...
Попадем😄 я там парасольку забула, треба поїхати ’забрати’. Це мені як знак
НеВРотик• 07 января в 14:58
Ответ дляВеселуха Муха
Та норм, купа апартаментів біля Аркадії з підземним паркінгом, вид з вікна правда буде не на море, але безпечніше і спати спокійніше. Можна взагалі вибрати район подалі. Двічі була минулого літа в Одесі - то любов
Красиво) У меня такое фото недельной давности
И только что прекратились взрывы, сбивали 10 шахедов
Малявка ще та• 07 января в 14:58
Ответ дляРаспутница
Море? Я не хочу на море, хочу в горы. Мы ездили на море каждый год, последний раз были в 2021 году. Честно скучно там...хоть на стенку лезь лучше уж на рыбалку
Рыбалка - наискучнейшее занятие.
Угги_в_горошек• 07 января в 14:59
Ответ дляВанна Тазиковна
Ніхто не знає коли це буде, війна не закінчується.
Малявка ще та• 07 января в 15:00
Ответ дляВеселуха Муха
Теж була цього літа в селі під Одесою. Шикарні готелі, апартаменти. Море чудове, погода супер.
Дівчина Гілмор• 07 января в 15:00
Ответ дляКозяка-маляка
Ви ж загребли під свою гребенку автора з ’вавою’. Тема не троляцька, чим вона троляцька?
Угги_в_горошек• 07 января в 15:02
Ответ дляДівчина Гілмор
Дай Боже.
Як я давно мрію звозити, на наше море, свою внучку. В 2021 році вона була ,ще маленька.
Одна_на_всей_планете• 07 января в 15:05
Ответ дляНаивная Хо
Езжу каждый год
Ни война, ни корона не мешала.
Жить тоже не могу без моря.
Поэтому автор вы значит не сильно и хотели
Отговорки все не дали отпуск, финансы проблема.
Если хочу- значит еду
Ни война, ни корона не мешала.
Жить тоже не могу без моря.
Если хочу- значит еду
Шо за бред
Наивная Хо• 07 января в 15:06
Ответ дляУгги_в_горошек
Дай Боже.
А що більше нема моря? На що там дивитися
Наивная Хо• 07 января в 15:06
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Шо за бред
У вас? У меня бреда нет
Малявка ще та• 07 января в 15:07
Автор, якщо чесно, то виглядає так, ніби Ви сама ні на що не здатні: ні обрати формат поїздки, ні відкласти гроші на заплановане, ні організуватися, ні зібратися. Не може ж бути всі роки поспіль в будь-який період все не так і щось заважати. Мабуть Вам не так і хочеться того моря)
Козяка-маляка• 07 января в 15:07
Ответ дляКокосиха
Дивне прочитання моєї вам відповіді.
Який будинок біля моря? Які проблеми багатих жінок за 40?
Ви стверджуєте, що одеситам, херсонцям і миколаївцям пофіг на море. А в авторши ломка через незрозуміло що. От якраз мені , ви не представляєте, як все одно на її проблеми, бо доля південних міст , в одному з яких я живу, мене турбує . І я не хочу присутності кацапів ні на Азовському , ні Чорному морі ні під яким замирювальним соусом.
Так зрозуміло? Похуй їй
Спішу - перекидаюсь• 07 января в 15:10
СЯдьте сами на выходных в плацкарт до Одессы, помочите ножки, успокойтесь и едьте домой.
Цена вопроса копейки, от Днепра был плацкарт 200грн