Миссис Буркул• 24 марта 2016

Чи варто купувати таку квартиру

Є ісходні данні: 4 км. квартира (маю двоє різнополих дітей), другий поверх, аккуратна, але ремонт ще як здався будинок - 30-ти річний. Цегла сілікатна. Суха кв, не цвіте. По феншую правильна планіровка.
Що мене смущає: кв. на другому поверсі, перший поверх - магазини. І от половина вікон виходить в двір, а половина вікон квартири виходить на дах магазину. Дах квадратів 50, покритий рубероїдом. Я от думаю як буде літечко і сонечко - чи не буде сморід в квартирі від того рубероїду?

Що скажете?
Незнакомлюся• 24 марта 2016
Я бы над магазином не покупала.

автор Миссис Буркул • 24 марта 2016
А, ще момент: кв коштує 30 тис у.е, в цьому ж будинку на 5 поверсі - 60 тис у.е, ну да, з ремонтом.
автор Миссис Буркул • 24 марта 2016
Ответ дляНезнакомлюся
Я бы над магазином не покупала.

А чому ні? Магазин не продуктовий, там одяг, меблі, картини продають...
Я не на долго• 24 марта 2016
если все нравится кроме как этажа, я бы все равно купила, только узнайте от магазина не холодная ли она.
Король дивана• 24 марта 2016
Если по деньгам подходит, то берите. У нас под окнами козырёк около 2х метров. Да люди выбрасывают иногда мусор в окно и окурки. Над магазином жить не проблема, под нами клиника, тишина и покой. А вот у родителей магазин Фора, они жалуются.