язззззь!!!• 24 марта 2016

Прийшла посилка, яку не замовляла.

Щойно подзвонив кур´єр, сказав що на моє ім´я прийшла посилка і питає за якою адресою він може іі привезти. Ну і я дурьоха сказала....а тепер думаю нащо....я нічого ніде не замовляла це 100%, ні з Китаю, ні по Украіні....дівчата, страшно
Помидорина• 24 марта 2016
Ответ дляязззззь!!!

Живемо в багатоповерхівці, я не сказала йому ні підізду, ні квартири. Тільки номер будинку. Підізд закривається.
Попросите кого то из соседей,выйти с вами к подъезду

Стрекозей• 24 марта 2016
Ответ дляязззззь!!!

не открывайте дверь, не берите трубку ,если будут звонить с незнакомого номера.
Еще может быть развод с наложенным платежом, который нужно заплатить за посылку, а в посылке будет какой-нибудь мусор... Сейчас же разводил и схем махинаций - куча.
В танке• 24 марта 2016
Читаю реалити шоу..... Хоть бы все закончилось нормально.
автор язззззь!!! • 24 марта 2016
Ответ дляСтрекозей

Платити гроші точно не збираюся, так я нічого ніде не замовляла. І ще хочу, що він відкрив посилку при мені
Стрекозей• 24 марта 2016
Ответ дляязззззь!!!

ну Вы даете, отчаянная девушка... я бы вообще не вышла. Тем более ничего не заказывала...
автор язззззь!!! • 24 марта 2016
Дівчата, виходила біля будинку декілька раз, нікого там не було...заблукав десь мій кур´єр
НеВРотик• 24 марта 2016
Недавно по ТВ было что то на подобии программа аферы что то такое по новому каналу где нужно было что то оплатить а потом ограбили квартиру...
Борец за справедливость• 24 марта 2016
отпишитесь как получите нам что в посылке
Да_Я_ТакаЯ_• 24 марта 2016
Детектив....

автор язззззь!!! • 24 марта 2016
Ответ дляБорец за справедливость

Обов´язково! От тільки ніхто не приходить! Біля будинку виходила декілька раз, біля підізду я бачу з вікна хто стоіть і там нікого нема...От западло, все таки не отримаю я ту злощасну посилку)) хтось вирішив полоскотати мені нерви.
автор язззззь!!! • 24 марта 2016
Надовго з дому виходити теж не дурочка, щоб квартиру отак лишати....і ніхто не дзвонить
долой_лама• 24 марта 2016
Ответ дляязззззь!!!

от блін...шари не буде(
автор язззззь!!! • 24 марта 2016
Ответ длядолой_лама
от блін...шари не буде(

Я на шару і не надіялась, мені чужих посилок не потрібно. Просто думала, може якийсь подарунок хтось з прихильників надіслав чи що...))) Взагалі цікавість більше, ніж бажання шари.
Вкаблучках• 24 марта 2016
Ответ дляязззззь!!!

Выходит, тэ падло Советчицу читает
Вкаблучках• 24 марта 2016
По теме - думаю это старый баян с ’вот вам посылка, а вы оплатите услуги курьера - 100-150грн’, посылку до оплаты вскрыть нельзя, после ухода курьера, откроете, а там мусор какой нибудь в коробке.
В танке• 24 марта 2016
Ответ дляВкаблучках

Выходит, тэ падло Советчицу читает

автор язззззь!!! • 24 марта 2016
Ответ дляВкаблучках

Я не збираюся брати додому якісь незрозумілі коробки не знаючи що там та ще це за платити) Якщо це такий розвод, то краще вибирати пенсіонерів, а не молодь.
Що ще дуже цікаво, що він питав як дойти сюди від торгового центру, ну я пояснила, сказала, щоб він запитався людей, якщо не зможе знайти будинок, на що отримала відповідь: да я не буду у людей спрашивать, сам как то найду
В танке• 24 марта 2016
Ответ дляязззззь!!!

Це або курьер Васьок якийсь, або діло пахне керасіном....... без біти не виходь на двір
Мексиканочка• 24 марта 2016
Ну что за посылка без адреса, это развод, не выходите никуда и не связывайтесь с ним. Скажите, что с полицией его встречаете)))

Новопоштинская• 24 марта 2016
Ответ дляязззззь!!!

Не знаю....курєр не говорить ніякі детілі, крім номера телефону не знав про мене нічого, ні як звати, ні адреси.
Щойно дзвонив з чужого номера як виявилось, я передзвонила перепитати де він вже є, а по телефоні сказали, що мужчина просто попросив телефон на вулиці щоб подзвонити....

а вот это уже стремно....
Помидорина• 24 марта 2016
Ответ дляязззззь!!!

ну шо там? більше не дзвонив?
автор язззззь!!! • 24 марта 2016
Ответ дляПомидорина
ну шо там? більше не дзвонив?

Ні, дівчата, ніхто більше не дзвонив до мене....і біля будинку ніяких кур´єрів не було...
Да_Я_ТакаЯ_• 24 марта 2016
Ответ дляязззззь!!!

Хотіли вас якось розвести, а потім щось помішало... Вам повезло!
3@йk@• 25 марта 2016
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Они наверное здесь тусуются, тему прочли и побоялись.