На привозе• 29 марта 2016
Проблемна шкіра.
Дівчата маю таку проблему. Перед місячними завжди вискакує 1-2 прищики((( червоні, болючі.... Після чого залишається слід...може щось порадите...
МисисПропер• 29 марта 2016
у меня неизменно 1-2 вылазит перед М. мажу сразу же дуаком, обильно и по много раз, проходят бесследно
На привозе
• 29 марта 2016
Ответ дляМисисПропер
Шумелка Мышь• 29 марта 2016
Мне тоже косметолог его советовала от прыщиков. Купила, пользуюсь около года. Довольна)
Tasha-Natasha777• 29 марта 2016
Ответ дляНа привозе
Аптека припарат Дуат. В районі 250-ти грн
Благодарю