Тетя из министерства• 30 марта 2016
Потрібна думка фармцевтів
Коли я перший раз купила Пірантел, там було написано, що після відкриття він дійсний 1 місяць, купувала другий - було зазначено 3 неділі.
А купила вчора в іструкції зазначено просто термін придності 3 роки.
Всі були різніх виробників.
Це якісь вже новшенства в сфері фармокологіїї чи виробник забув чи не захотів вказати про таку деталь?
Всі були різніх виробників.