ТыЧиНеТЫ• 31 марта 2016
Как правильно делать суп с фрикадельками?
Никогда не готовила, есть фарш, рис, что туда еще нужно?Просто, смешать фарш с луком и рисом, слепить шарики и кидать в суп?Не разваляться, как их скрепить?
Надувная пыль• 31 марта 2016
Ответ дляСорока-ворона
Спасибо большое

Записуйте класний салат .Філе куряче відварити і розібрати на кусочки .Шампіньйони порізати дольками і відварити .Яйце огірок кукурудза посолити поперчити .Заправити майонезом і посипати жареною картопелькою потертою попередньо на грубій тертці . Картопля має бути така як чіпси .В сковорідку налити олії і потрошки кидати картоплю .Обєдєнієєєєєєє
Сорока-ворона• 31 марта 2016
Ответ дляНадувная пыль
ухтышка что-то новенькое пишу
Надувная пыль• 31 марта 2016
Ответ дляСорока-ворона
ухтышка что-то новенькое пишу
Блін......знаєте як в нас кажуть .Нема чого робити з пянки обжеровисько.Але все таке смачне і хочеться вічно пожерти
.Короче всьо........ ПІР НА ВЕСЬ МИР ,ТАНЦУЮТ ВСЕ ,
Сорока-ворона• 31 марта 2016
Ответ дляНадувная пыль
Сорока-ворона• 31 марта 2016
Ответ дляНадувная пыль
А ви звідки якщо несекрет
херсонская обл.Новая Каховка
Надувная пыль• 31 марта 2016
Ответ дляСорока-ворона
херсонская обл.Новая Каховка
Огооооооооооооооо.Далеко .А я з Файного міста ТЕРНОПІЛЬ,
Сорока-ворона• 31 марта 2016
Ответ дляНадувная пыль
да да далеко
Надувная пыль• 31 марта 2016
Ответ дляСорока-ворона
да да далеко
..........Через поле через гай ходить.................совєтчиця Помагай

Сорока-ворона• 31 марта 2016
Ответ дляНадувная пыль

ну да мы такие
ТыЧиНеТЫ
• 31 марта 2016
Ответ дляНадувная пыль
Теперь, Вы отменили нас так просто не отделаетесь))Суп доваривается, на ужин планирую деруны-наверняка,у вас есть секретики и советики?))
Надувная пыль• 31 марта 2016
Ответ дляТыЧиНеТЫ
А фарш лишився ще чи ні у Вас
ТыЧиНеТЫ
• 31 марта 2016
Ответ дляНадувная пыль
Десь Автор пропала напевно суп готує

А, где де еще?
ТыЧиНеТЫ
• 31 марта 2016
Ответ дляНадувная пыль
А фарш лишився ще чи ні у Вас
Да, вчера накрутила и позамораживала
Надувная пыль• 31 марта 2016
Ответ дляТыЧиНеТЫ
Да, вчера накрутила и позамораживала
Все робите як завжди на деруни .Але........ в серединку кожного деруна ставите по ложці фаршу ну мається на увазі вже посоленого і з припривками тими що любите ви .Поставили ложкою деруни на сковорідку по ложці фаршу в кожний і жарите а потім перевертаєте на другу сторону .і готово .Але фаршу не багато по півложки в кожен . ще сметанка з часничком може бути .Але якщо ви давали часник в суп . Тодеруни просто з сметаною .
ТыЧиНеТЫ
• 31 марта 2016
Ответ дляНадувная пыль
Оценка через завжди в кожного по рiзному, розкажiть детально
Да,в суп добавила,сразу такой аромат...Получается,с одной стороны будет картошка,другой фарш,?Знаю,фарш тоже накрывают слоем картошки,как карман
Надувная пыль• 31 марта 2016
Ответ дляТыЧиНеТЫ
Картоплю потертиДодати 2 яйця цибульку потерти посолити поперчити додати приблизно 6-8 ложок муки .Буде з одної сторони картопля а з другої побоках картопля а посерединці фарш.Виглядає ніби як яйце жарене на глазок .Цибулі даю багато тому що недаю часник .Часник даю до сметани .Скажіть як там ваш суп?
ТыЧиНеТЫ
• 31 марта 2016
Ответ дляНадувная пыль
А що справді є фото .Де?
Смайлик не тот, я не плачу, а радуюсь))
Фото не добавилось,чего-то
В лайфе интернет мобильный медленный ((
Надувная пыль• 31 марта 2016
Ответ дляТыЧиНеТЫ
Смайлик не тот, я не плачу, а радуюсь))
Фото не добавилось,чего-то
В лайфе интернет мобильный медленный ((
Ну то як получився суп смачний чи ні .Тільки чесно?
ТыЧиНеТЫ
• 31 марта 2016
Ответ дляНадувная пыль
Да, Вкусняшка! Нямаю сейчас))Жалко,фотл не добавляется, хотелось бы услышать Ваше мнение
ТыЧиНеТЫ
• 31 марта 2016
Ответ дляНадувная пыль
На 2 яйца сколько картошки?На какой терке измельчает?
Надувная пыль• 31 марта 2016
Ответ дляТыЧиНеТЫ
Смачного вам .Я рада що вам сподобався рецепт .
Надувная пыль• 31 марта 2016
Ответ дляТыЧиНеТЫ
На мілкій тертці або в комбайні .2 яйця приблизно на 10 більшеньких картоплин .
Надувная пыль• 31 марта 2016
Ответ дляТыЧиНеТЫ
Мелкая-морковная или колючками?
Ми вже тут і холодець зварили сьогодні і салат і суп і деруни ......клас