Фима Собак• 31 марта 2016
Вопрос по зрению ученика младших классов. Сижуреву(((
Останнім часом дочка, 8 років ,періодично жалілась, що погано бачить те, що пише вчителька на дошці. Повела я її сьогодні в лікарню, результати мене просто "убили"- на моїх очах вона не бачила літери другого рядка зверху одним оком і третього другим оком, лікар сказала, що це 20% зору зі 100(((
Хочу запитати в тих, хто проходив подібне: як лікувалися, чи потрібні окуляри (багато спеціалістів зараз зтверджують, що вони тільки гірше роблять), які були успіхи в лікуванні і чи, взагалі, можливо виправити ситуацію? Можливо, порекомендуєте клініку чи спеціалістів в цій сфері?
Буду дуже вдячна за відгуки!
Анка-пулемётчица• 02 апреля 2016
Ответ дляМозговая пилочка
не можу в лінзах, я перше ходила в м’яких, потім в твердих 10 років, потім хотіла на м’які перейти, так як тверді вже не випускали, від м’яких в мене очі печуть, відчуття інородного тіла в оці, ну якось так(.
Это от постоянного ношения линз!! Мне при обследовании сказали, что истончается роговица... Говорю, а что делать?? Сказали не носить линзы хотя бы пару месяцев, капала в это время искусственную слезу... Стало легче и носила очки...
А вы в мягких линзах спите? Как часто их снимаете???
Жесткие вроде на ночь каждый день снимать надо.... Я в мягких спала, снимала пару раз в неделю... Было нормально...
ТигрЛьвович• 02 апреля 2016
Ответ дляПомилуйте мадам
Понимаете,очень падает зрение,уже готовы учиться их надевать только бы остановить процесс,есть еще ночные,но говорят еще рано .
моей дочери помогли линзы , но она была гораздо старше.
Пролема со зрением может возникнуть там, где ребенок что-то не хочет видеть. Проблемы, которые есть, но он не хочет , чтобы она были, не хочет их принимать.
У всех это разное.
У одного ребенка проблемы в семье, у другого - проблемы в школе.
Но я бы проверила наличие.
Мозговая пилочка• 03 апреля 2016
Ответ дляАнка-пулемётчица
жосткі, як і м’які обов’язково знімала на ніч, мені страшно в них спати, страх, що десь зсунеться під час сну).
Анка-пулемётчица• 03 апреля 2016
Ответ дляМозговая пилочка
та нееет))) никуда они не ссунутся))) Просто они разные есть, я брала такие, в которых можно было спать. А вообще линзы носила в течение 14 лет...