Дюйм оф о4ка• 02 апреля 2016
Припухла верхня губа в дитини
Сьогодні помітили що в дитини 3 роки припухла верхня губа. Не сильно, ледь помітно. Думаю що може бути проблема в зубах - верхні зуби з карієсом. Подивилися десну з середини - нічого незвичного там не помітили. Дитина поводиться як звичайно. Тиждень тому дитина розбила верхню губу - от тоді вона конкретно опухла, але за день все пройшло.
До стоматолога змогли записатися тільки на понеділок. Тепер думаю - чи можуть бути якісь інші причини? а якщо зуби то що саме? на флюс не схоже, в мене самої колись був - там конкретно все опухає, і шишка є.
Наперід дякую за поради!
Дюйм оф о4ка
• 02 апреля 2016
Ответ дляБойцовская
Отек Квинке ранее был?
ні, не було. Я не думаю що це він - припухлість як з’явилася, так і є, не збільшується.
Девальвация• 02 апреля 2016
в носу ничего не беспокоит ребенка? у меня в детстве от того. что грязными руками колупалась в носу-был фурункул, начиналось тоже все с того, что верхняя губа надулась ....если проблемы с зубами возможны, прополощите рот настоем ромашки ;)
Дюйм оф о4ка
• 02 апреля 2016
Ответ дляДевальвация
наче ніс не турбує, але дякую за ідею, подумаю в цьому напрямку!
Дитина ще полоскати не вміє і чай не любить(
Дюйм оф о4ка
• 02 апреля 2016
Ответ дляlyanusik
Только хотела написать про Отек Квинке, но кто-то успел раньше. Эти типа аллергии. Может реакция на мед препараты, возможно витамин С.
я завжди думала що набряк Квінке це якась стрімка реація...
Медпрепарати не вживали давно, з вітамінів їсть зараз ведмежуйки по 1 шт в день, але вона їх вже третій тиждень їсть. Може хіба якась накопичувальна алергія.
Дюйм оф о4ка
• 02 апреля 2016
Ответ дляПетросянша
аллергия
у нас такое было
дякую! якось лікували?
Ответ дляДюйм оф о4ка
У менябфло наподобие отбольшого колличества витамина с. Немного припухла губа, на утро спала. Это не то что в интернете можно нагуглить, когда части тела раздувает)) может и просто слегкаприпухнуть. Я бы не переживала по поводу этопго. Просто постарайтесь вычислить на что это и будьте осторожней с этим полдуктом
Дюйм оф о4ка
• 03 апреля 2016
Ответ дляlyanusik
зрозуміла, дякую за пояснення!
Петросянша• 04 апреля 2016
Ответ дляДюйм оф о4ка
дякую! якось лікували?
да, давала Эриус, ну и ограничения в еде
Дюйм оф о4ка
• 04 апреля 2016
Ответ дляПетросянша
ясно, дякую!