Власне, інформація з фейсбуку і львівських сайтів
Увага пропав хлопець !!!
Позняков Тарас Олександрович, 1991 р н. Сьогодні 04.04.2016 вранці виїхав на київ на автомобілі Ауді А6, 2006 р в сірого кольору. Номерний знак #ВС4446СІ. Виїхав з пасажирами з якими зв´язався по блаблакару. О 12 дня мав бути в києві. Та на зв´язок не виходить, на зустріч не приїхав.
Всім кому відома люба інформація про Тараса чи Авто прошу дзвонити 0673534422 Олександр або 102
На 23:30 від друзів
Встановлені особи з якими їхав Тарас:
1. #Мазарчук Олег Віталійович (07.12.1969), м. Київ
2. #Демян Володимир Георгійович (24.02.1983) чернівецька область.
останній раз хлопець виходив на зв’язок у Києво-Святошинському районі, с.Бобриця.
Може, комусь щось відомо? В коментарях писали, що авто було зафіксоване на камеру якоїсь заправки під Києвом, тільки начебто заправляти виходив не власник. Крім того, телефони попутників також відключені.
Увага пропав хлопець !!!
На 23:30 від друзів
Встановлені особи з якими їхав Тарас:
Гага Газу• 05 апреля 2016
Києво-Святошинський відділ поліції.
Адреса: 08154, Київська область, м. Боярка, вул. Хрещатик, 88.
Телефон чергової частини: (04598) 4-02-02.
Меряю от единицы• 05 апреля 2016
Дайте ссылку на фейсбук. Очень хорошо знаю свой район. Просто так в с. Бобрицу по дороге в Киев не заедеш. Нужно сворачивать с трасы, кругом то лес, то села. Срочно в полицию, срочно!
Меряю от единицы• 05 апреля 2016
Ответ дляАнчо Ус
Надіємось на хороше...весна ..гулянки
В Бобрице негде погулять. Село небольшое --озеро, лес, река неподалеку...
Пишущаяся• 05 апреля 2016
Как же это страшно...Аж всё перевернулось внутри, когда прочла...Желаю, чтобы поскорее нашёлся ЖИВЫМ!
Пишущаяся• 05 апреля 2016
Ответ дляgolevich_ana
А Вы связывались с его попутчиками?
Телефоны попутчиков отключены. Вот что самое странное
Пишущаяся• 05 апреля 2016
Ответ дляlilia1988
посмотрела фото он такой молодой, думаю просто где то загулял и телефон отключил
А почему тогда тел попутчиков отключены?