Власне, інформація з фейсбуку і львівських сайтів
Увага пропав хлопець !!!
Позняков Тарас Олександрович, 1991 р н. Сьогодні 04.04.2016 вранці виїхав на київ на автомобілі Ауді А6, 2006 р в сірого кольору. Номерний знак #ВС4446СІ. Виїхав з пасажирами з якими зв´язався по блаблакару. О 12 дня мав бути в києві. Та на зв´язок не виходить, на зустріч не приїхав.
Всім кому відома люба інформація про Тараса чи Авто прошу дзвонити 0673534422 Олександр або 102
На 23:30 від друзів
Встановлені особи з якими їхав Тарас:
1. #Мазарчук Олег Віталійович (07.12.1969), м. Київ
2. #Демян Володимир Георгійович (24.02.1983) чернівецька область.
останній раз хлопець виходив на зв’язок у Києво-Святошинському районі, с.Бобриця.
Може, комусь щось відомо? В коментарях писали, що авто було зафіксоване на камеру якоїсь заправки під Києвом, тільки начебто заправляти виходив не власник. Крім того, телефони попутників також відключені.
Увага пропав хлопець !!!
На 23:30 від друзів
Встановлені особи з якими їхав Тарас:
Регионщица• 06 апреля 2016
Ответ дляЛолита101
у меня про кинотеатр, так и у всех??
Да, про колясочника.
Ну ниче се• 06 апреля 2016
Ответ дляlilia1988
блин так долго, чего тянуть то
не говорите.Еще и рекламу втулили
Таки в курсе• 06 апреля 2016
ну экстрасенсы же идут по стб, может они их привлекли, курилову....
Додекаэдр• 06 апреля 2016
Девочки,пока нет возможности смотреть,напишите в двух словах что нового сказали)
Ну ниче се• 06 апреля 2016
Ответ дляДодекаэдр
не було ще
Ну ниче се• 06 апреля 2016
Ответ дляVasilkova
ничего вообще, просто коротенько сказали о ситуации
мы с вами больше уде наверное знаем)
так вже все?більш нічого не скажуть?
Пусин Кукин• 06 апреля 2016
Ответ дляТаки в курсе
курилова только играет экстрасенса. впрочем как и все остальные ее коллеги.
они умеют ’расследовать’ только когда всё все уже знают