Отжигающая• 23 апреля 2016

Приват банк повторно списав гроші за оплату Некста

Приват банк списав гроші повторно за 3 операції, проведені через інші банки, в точу числі і за останню мою покупку з Некста.
Третій день спілкуюсь з менеджерами і ніхто нічого не може пояснити.
У когось було щось подібне?
Крутышка-Пышка• 23 апреля 2016
Что- за оплата Некста, проведенная через другие банки????

Зоркая Зорро• 23 апреля 2016
Через другие это как?
автор Отжигающая • 23 апреля 2016
Ответ дляЗоркая Зорро
Через другие это как?
В магазині термінал іншого банку, не привата
ТрубоДурочка• 23 апреля 2016
Ответ дляОтжигающая
не может быть
автор Отжигающая • 23 апреля 2016
Ответ дляКрутышка-Пышка
Некст співпрацює з іншим банком, не приватом. В магазинах теж термінали інших банків були.
автор Отжигающая • 23 апреля 2016
Ответ дляТрубоДурочка
не может быть
Що не може бути? Не можуть бути термінали інших банків?
Раз одела не бу• 23 апреля 2016
Ответ дляОтжигающая
а вы некст через терминал покупаете?
автор Отжигающая • 23 апреля 2016
Ответ дляРаз одела не бу
а вы некст через терминал покупаете?
я писала про три платежі, один з них некст, 2 інші в магазинах через термінали інших банків
Зоркая Зорро• 23 апреля 2016
Ответ дляОтжигающая
Может, конечно. Но вы заблуждаетесь.
Не имеет никакого значения от какого банка терминал.
У вас чеки остались? С магазинов? Выписку по карте в интернете видите?

автор Отжигающая • 23 апреля 2016
Ответ дляЗоркая Зорро
Может, конечно. Но вы заблуждаетесь.
Про те, що саме ці оплати здійснювались через інші банки не я придумала, а мені сказали співробітники банку. Типу інший банк ставить цю суму в резерв. Але купівля відбулась вже тиждень тому, я навіть посилку вже отримала. Виписки є, і на них видно, що гроші списались, баланс змінився після купівлі. Це не важко порахувати. А в четвер з картки просто зникло 1500 грн. І саме ця зміна балансу у виписках не відображається, а відбулась тільки зміна балансу.
Пушкининиана• 23 апреля 2016
Ничего не понятно. Вы оплатили Некст своей не приватовской картой, а приват банк снял у вас такую же сумму с вашей приватовской карты?
Языката Хвеська• 23 апреля 2016
автор, у меня так было. Расплатилась картой Аваль по терминалу в 2 разных магазинах. СМС пришло по 1 разу, а сумму списало в каждом магазине дважды. Карта Аваль была. Я звонила на горячую линию и мне в течении 2-3 дней деньги вернули
автор Отжигающая • 23 апреля 2016
Ответ дляПушкининиана
Оплатила приватівською карткою, але списання відбулось 2 рази. В момент покупки і майже через тиждень повторно. Я вже навіть посилку встигла отримати.
Крутышка-Пышка• 23 апреля 2016
сорри, но Вы так написали : ’проведені через інші банки, в точу числі і за останню мою покупку з Некста’... поэтому все так и решили(.
По сути:не помню, страдает ли Некст двойными блокировками, но как вариант...
А вот, по терминалам- не понятно почему Вам в чате не могут четко ответить. Может еще не дошли до понимающего менеджера). Удачи Вам!
автор Отжигающая • 23 апреля 2016
Ответ дляЯзыката Хвеська
Та я вже 3 дні спілкуюсь з співробітниками банку і ніхто нічого не може пояснити, дехто навіть не бачить проблеми.
Просто я не хочу, щоб таке відбувалось кожного разу, коли я купуватиму некст, наприклад.
автор Отжигающая • 23 апреля 2016
Ответ дляКрутышка-Пышка
Дякую! З некстом у мене таке перший раз. Та і взагалі з приватом така ситуація вперше.
Крутышка-Пышка• 23 апреля 2016
Ответ дляОтжигающая
Вы просили дать информацию по карте о всех суммах, которые находятся в блоке на карте?
автор Отжигающая • 23 апреля 2016
Ответ дляКрутышка-Пышка
В тому то і проблема, що ніхто не може пояснити, чи ці гроші заблоковані, чи списані, чи що взагалі відбувається. Якби мені сказала, що гроші заблоковані повторно і розблокуються через певний час, я б просто почекала. А так невідомо що.
Языката Хвеська• 23 апреля 2016
Ответ дляОтжигающая
автор, Вы очень эмоционально и сумбурно высказываетесь, вероятно из-за этого Вас не понимают. Попробуйте отключить эмоции и общаться с банком исключительно фактами: дата, сумма и т.д.

автор Отжигающая • 23 апреля 2016
Ответ дляЯзыката Хвеська
Я вже третій день спілкуюсь з банком, і я не хочу виконувати за менеджерів їх роботу. Не бачу нічого сумбурного. У виписках видно, що гроші списали після покупки, потім ці ж гроші списують другий раз, тобто вони просто зникають і банк не може пояснити, що сталось.
Крутышка-Пышка• 23 апреля 2016
не спрашивайте: чи?. Попробуйте спросить со 100% уверенностью, что они есть : предоставьте , пожалуйста, информацию о всех суммах, которые на сегодня находятся в блоке по моей карте номер такой-то. Вам дадут перечень... или не дадут, если , вдруг, таковых не окажется, но чего гадать, попробуйте.)
Божья коровка• 23 апреля 2016
Так значит это с некстом проблема а не с банком, пишите им
ПриватБанк• 23 апреля 2016
Доброго дня!
Зазначеної у Вашому повідомленні інформації недостатньо, щоб надати коментарі. Надішліть опис ситуації на нашу пошту help@pb.ua, зазначивши посилання на відгук.
З повагою, ПриватБанк.