Дежурный по кухне• 02 мая 2016

Розлучаюся з чоловіком, потрібна порада...

З чоловіком спільна донечка 6 місяців. Відносини дійшли до межі, будемо розлучатися... І все через мою матір. З чоловіком жили в будинку матері, вона постійно намагалася підстроїти його під себе. Після народження донечки в хаті постійні сварки. Через те що чоловік ніяк не допомагає моїй матері, вона зривається на мені. Виходить що я між двох вогнів! Намагалася їх помирити, та стало ще гірше. Чоловік каже що я ніяк не можу " Відійти від іі спідниці".
Поставив мені ультиматум, або я сварюся із своєю матірю, підтримую його і дбаю лише про нашу сімю, або розлучаємося! Матір багато чого поганого нам говорила і робила, та я так її пробачила! Як мені вчинити??? Чоловік любить і мене і донечку, про нас дбає. Та жити під одним дахом із матірю не може! Піти нам немає куди, на оренду квартири немає грошей! Як вийти із ситуації, щоб зберегти шлюб???
Пирожкиня• 02 мая 2016
Уйти от мамы и жить нормально с мужем! Вы что? Какой развод?
Ищите пути, как уйти!!!
ПИПИКНУТАЯ• 02 мая 2016
Выбирайте мужа, не будьте глупой!
Лунтик-паунтик• 02 мая 2016
Я б на вашому місці намагалася підтримати чоловіка, йому й так важко через тещу і в чужому домі.
автор Дежурный по кухне • 02 мая 2016
Ответ дляПирожкиня
Ищите пути, как уйти!!!
Піти немає куди, тим більше дитина на руках.
Хеленкамама• 02 мая 2016
Конечно уйти от мамы, у Вас СЕМЬЯ и Вы должны поступать только во благо своей семьи. Чем дальше от мамы тем отнешения с ней наладяться и всё будет хорошо.
vikusja87• 02 мая 2016
В мене була така ситуація, я вибрала чоловіка і синочків, ще ні разу не пожаліла
Пирожкиня• 02 мая 2016
Ответ дляДежурный по кухне
Ну как , вообщем не куда? Нигде ничего не сдается? Или нет средств? Если второе, то мужу нужно поднапрячься и заработать на 1,5-2 т больше
Гербария• 02 мая 2016
только съезжать. Муж как хочет жить на территории матери и что б с той же матерью быть в контрах???? Если разведетесь на что будете жить?
Пищалка• 02 мая 2016
А чоловік ваш звідки, можливо краще їхати до нього. Якщо любите один одного не розлучайтесь. Вихід шукайте, кімнату можна знімати.
автор Дежурный по кухне • 02 мая 2016
Ответ дляПирожкиня
Нажаль грошей на оренду не вистачить, заробити більше не виходить.
Прикуси Язык• 02 мая 2016
чоловік абсолютно правий, відривайтеся від маминої спідниці і вибирайте сім’ю, шукайте будь-які варіанти оренди, але жити треба тільки окремо.
Кина_не_будет• 02 мая 2016
Ответ дляДежурный по кухне
Если нет возможности снять квартиру, то снимите хоть комнату
автор Дежурный по кухне • 02 мая 2016
Ответ дляГербария
Чоловік каже, що буде забезпечувати доцю всім необхідним. А я виходить на шиї матері буду висіти. З підробітками в інтернеті в місяць маю 300 грн., мені їх на життя точно не хватить. Я незнаю що робити(
Тумба-юмба• 02 мая 2016
На первом месте -муж,на втором месте -дети,на третьем -родители.
автор Дежурный по кухне • 02 мая 2016
Ответ дляПищалка
До нього не вийде, в нього жити не можливо.
Я не Тролль• 02 мая 2016
До исполнения года ребенку, Вас не разведут, а за это время я думаю Вы и сами поймете, что выбирать нужно мужа. как бы Вам тяжело не было уходите от мамы.
GARRI200909• 02 мая 2016
[Быт 2:24]
Потому оставит человек отца своего и мать свою и прилепится к жене своей; и будут [два] одна плоть
Я не Тролль• 02 мая 2016
Ответ дляТумба-юмба
Сколько Вам лет?
zaikatf• 02 мая 2016
він через рік буде вже не один,
а ви з мамою...
Хитрушка-чекушка• 02 мая 2016
Окремо жити.заміж виходили -то мамі на шию?
Кирусик85• 02 мая 2016
Какой развод?А Вы думаете,что она будет лучше относиться к новому мужу,не родному отцу вашей кровинушки?или всю жизнь жизнь без мужа,лишь бы угодить маме?как вы не поймете,что теперь Муж- ваша семья,а не мама.Такое чувство,что вам не более 20 лет
Лапка• 02 мая 2016
А що зараз не дають на дітей допомогу чи ви вже всі гроші потратили?
автор Дежурный по кухне • 02 мая 2016
Ответ дляGARRI200909
[Быт 2:24]
Тобто Біблія говорить, що потрібно залишити свою матір одну?
Кирусик85• 02 мая 2016
Вы называние деньгами ежемесячную помощь в размере 860 грн?
Кирусик85• 02 мая 2016
А чего Ваша мама сама?
автор Дежурный по кухне • 02 мая 2016
Ответ дляКирусик85
Я розумію, та вона одна, батько помер.
автор Дежурный по кухне • 02 мая 2016
Ответ дляЛапка
Гроші на дитину ми поклали в банк, для її майбутнього.
автор Дежурный по кухне • 02 мая 2016
Ответ дляКирусик85
А чего Ваша мама сама?
Батько помер.
Кирусик85• 02 мая 2016
Поговорить с ней вдвоём,вы и мама.Скажите что из-за неё вы можете остаться одна.неужели она не поймёт?и почему муж ничем не помогает?может ,и ему прогнуться надо?или он лодырь?вот я живу у свекрови,тоже не сахар,но и картошку саду,и капать помогаю,и в квартире по возможности.Никто ж не любит лодырей,пусть муж попробует понравиться теще
Пиу!Пиу!• 02 мая 2016
А Ваш муж на что расчитывал создавая семью и заделывая ребенка-что будете жить у мамы