Дерево береза• 10 мая 2016

Івано-франківськ! В якому районі краще жити?

Хочемо переїхати до Івано-фр. Порадьте, який район обрати для життя, бажано спокійний, наявність поряд дит.сад. і школи, хорошої трансп.розв´язки. Які райони взагалі обминати? Розкажіть про своє місто, бо дуже важко швидко зорієнтуватись.).
Дякую)
Мадам БрЮшкина• 10 мая 2016
в пригороде)))
я живу 12 км от города,
рай!

Радостина• 10 мая 2016
Ответ дляМадам БрЮшкина
в пригороде)))
я живу 12 км от города,
рай!
підтримую, я до центру міста добираюся швидше, ніж з інших районів, а загалом Франківськ маленький і компактний, великї різниці між районами нема, лише особисті вподобання, не люблю Пасічну через вічні пробки на мості, маю квартиру на Мазепи, то теж зручно добиратися, близько озеро і парк, Каскад/Позитрон так само територіально зручні.
Зажуженная Жужжа• 10 мая 2016
Пасічну мало хто любить.
Хто хоче і місто і зелені багато,то Калинова слобода(біля мене),красиво все,зелені багато і бюджетно.
Вамбуд теж Сонячний будуе,все мае бути шикарно(через декідька років).
Пасти Ла• 10 мая 2016
а сколько народа проживает в городе, девочки? примерно?
Зажуженная Жужжа• 10 мая 2016
Шиканий будинок мае бути біля центрального озера(і парку),але думаю там завсім інша ціна(не для всіх доступна).
А так вважаеться що місто мале,все одно де жити.
Ось тут сайт,там точно знайдете потрібну інформацію.
http://mamka.info/
Мадам БрЮшкина• 10 мая 2016
Ответ дляРадостина
Мазепы- классное размещение улицы в городе,
да и дворы между домами есть. дочь в 23 учится.
все остальные Вами перечисленные- поддерживаю.
Мадам БрЮшкина• 10 мая 2016
Ответ дляЗажуженная Жужжа
http://mamka.info/
мы искали новострой, капиталовложение)))),
нашли за Панорамой Плаза есть частный сектор и там умудрились построить дом на 12 кв, тишина, центр рядом, но и денег конечно запросил застройщик ))), но район классный.
автор Дерево береза • 10 мая 2016
Ответ дляРадостина
Чула лише про Загвіздя і Крихівці(здається, там і Калинова слоб.- але дороге житло ми не потягнемо,).
Ще турбує питання , чи не розливаються річки, адже І-фр. між ними, а ’пригород’ теж близько до річок?
Радостина• 10 мая 2016
Ответ дляПасти Ла
колись було прибл. 250, думаю, що суттєво не змінилося

Послушная• 10 мая 2016
Ответ дляМадам БрЮшкина
в пригороде)))
я живу 12 км от города,
рай!
Аналогічно і ми, перебрались в Черніїв. Квартира є біля Велмарту.
Мадам БрЮшкина• 10 мая 2016
Ответ дляДерево береза
есть, горящие объявления на ОЛХ,
продают в Калинова слоб. не дорого.
с речками всё ок, живу возле рики 200 м.
Послушная• 10 мая 2016
Ответ дляДерево береза
зараз будується дуже багато житла, квартири розлітаються ще на стадії зведення будинку. Погоджуюсь з думкою, що Пасічна незручна в тому плані, що вічно корки на мості. Крім того, якщо не побудують на Бистриці Солотвинській ще один водозабір, то такими темпами, як зараз йде забудова - буде проблема з водопостачанням. З іншої сторони, там ввели в екслпуатацію новий дитсадок на 300 дітей.
Раджу дивитись житло на вторинному ринку, недавно шукали племіннику квартиру, то бачила доволі непогані пропозиції. Новобудову треба вибирати уважно, бо велика різниця в темпах будівництва і рівні використовуваних матералів. Місто компактне, всі райони досить непогані. Місто не затоплює, річки - в дамбах. За минулої повені затопило частину Пасічної, але то із-за того, що якісь дебіли частково розкопали дамку, коли будували поруч багатоповерхівку.
автор Дерево береза • 10 мая 2016
Ответ дляМадам БрЮшкина
в пригороде)))
я живу 12 км от города,
рай!
Так за містом і повітря більше)
Ще як варіант , думаємо про Коломию, але це далеко від І-фр. Що там з життям, хтось знає?
Радостина• 10 мая 2016
Ответ дляДерево береза
калинова слобода якраз бюджетний варіант, взяли там мамі квартиру, правда ніхто там ще не живе, тому не може сказати чи зручно, але дуже гарно.
Послушная• 10 мая 2016
Ответ дляМадам БрЮшкина
есть, горящие объявления на ОЛХ,
продают в Калинова слоб. не дорого.
Калинова слобода - більше реклами, ніж всього решта, та й якість не надто, якщо порівнювати з тим же МЖК Експрес-24. Але в той же час, у ’Ярковиці’ темпи будівництва високі.
Послушная• 10 мая 2016
Ответ дляДерево береза
Так за містом і повітря більше)
Нормально, місто дуже гарне. По ціновій категорії набагато дешевше, ніж Івано-Франківськ. Сполучення з обласним центром - без проблем: як залізничне, так і автобусне. Німці зараз там починають будувати великий завод по виробництву кабельної продукції на 8тис. роб місць, перспектива є.
автор Дерево береза • 10 мая 2016
Ответ дляРадостина
Від багатьох чула про Бам, що район на болоті, страшний і брудний. Шо за звір такий?) де він в місті знаходиться?!
автор Дерево береза • 10 мая 2016
Ответ дляПослушная
Доречі, робота це важливо)
Була в Коломиї частково, біля міського озера, музея писанки, в центрі, але враження залишились хороші.) Лише біля автовокзалу брудно(
Послушная• 10 мая 2016
Ответ дляДерево береза
Ще трохи - і це буде майже центр міста. Розчарую Вас, біцльша частина міста, за винятком старого центру, по факту - на болотах))) БАМ - в основному малосімейки, може того так говорять... Це район, обмежений вулицями Довженка, Мазепи і Коновальця. Недалеко від мене, в принципі, нічого страшного там не бачила. Зараз його теж ущільнюють і забудовують.