БезникаЯ• 10 мая 2016

Український літак Мрія збере понад 50 тис. глядачів австралійців

Найбільший в світі транспортний літак вирушить з Праги в австралійський Перт.
Найбільший транспортний літак у світі український Ан-225 "Мрія" вирушає у свій перший комерційний рейс до Австралії. Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на прес-службу держпідприємства "Антонов".

"10 травня 2016 року найбільший в світі транспортний літак Ан-225 "Мрія" летить з Києва до Праги (Чехія), звідки він вирушить у свій перший комерційний рейс до Австралії, м. Перт", - йдеться в повідомленні заводу "Антонов".

В Австралію АН-225 повезе електрогенератор вагою 130 тонн. Його на літак завантажать в Празі. Крім цього, "Мрія" зробить ще три технічних посадки в Туркменістані, Індії та Малайзії. У Аеропорту Австралії літак приземлиться 15 травня.

Там його зустрічатимуть близько 50 тисяч місцевих жителів. Саме стільки заявок від охочих побачити найбільший в світі український літак надійшло в аеропорт, повідомляють на підприємстві "Антонов". За їхніми словами, в аеропорту навіть обладнають спеціальний майданчик, на якому глядачі можуть спостерігати за АН-225 з відстані 50 метрів.

http://ua.korrespondent.net/business/companies/368...

зарубіжна преса
https://au.news.yahoo.com/thewest/wa/a/31539609/se...
Пиу!Пиу!• 10 мая 2016
це перемога
автор темы о Гидропарке сегодня совсем в ударе

Дюймовочка• 10 мая 2016
Круто)
Ежик Хрюха• 10 мая 2016
Ответ дляПиу!Пиу!
це перемога
а что там в гидропарке???
Пиу!Пиу!• 10 мая 2016
Ответ дляЕжик Хрюха
а что там в гидропарке???
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-1448299
автор БезникаЯ • 10 мая 2016
Ответ дляПиу!Пиу!
це перемога
До чого тут ваш сарказм?
Пиу!Пиу!• 10 мая 2016
Ответ дляБезникаЯ
До чого тут ваш сарказм?
до вашого посту