IQ 80• 18 мая 2016
Права ли моя гинеколог или искать другого врача
Она утверждает что если у женщины во 2-ой фазе БТ ниже 37 беременность не наступит.
Нога на ногу• 18 мая 2016
Ответ дляIQ 80
не сможет возбудится в больнице
3 дня воздержания должны сделать свое дело)) пусть журнал возьмет)))
IQ 80
• 18 мая 2016
Ответ дляНога на ногу
это трындец,чувствую что фиг согласится, у него ответ один вон уже один бегает значит все ок, всему свое время
Нога на ногу• 18 мая 2016
Ответ дляIQ 80
тогда и вы себя не мучьте анализами...
IQ 80
• 18 мая 2016
Ответ дляНога на ногу
тогда и вы себя не мучьте анализами...
попытаюсь поговорить и сказать что это необходимо, найти нужные слова
Нога на ногу• 18 мая 2016
Ответ дляIQ 80
удачи
из желе я• 18 мая 2016
Ответ дляIQ 80
Я свого чоловіка при плануванні першої вагітності відправила. Йому журнали дали і обіцяли тематичний фільм ввімкнути )
Але з його щастям диск з фільмами якраз закінчився. Аналіз він і так здав, але потім не раз мені згадував, як йому не повезло )))
Півроку-це зовсім не показник безпліддя. Тим більше 1 дитина у Вас вже є. Зі свого досвіду пораджу менше вираховувати, розплановувати і переживати. Я майже рік намагалась ’зловити момент’, а потім завагітніла в той місяць, коли ми обоє були дуже зайняті іншими справами в потрібний тиждень циклу. Видно, настав потрібний час і вся логіка і розрахунки не знадобились.
Удачі Вам! Вагітність має супроводжуватись радістю і інтригою, коли ж це станеться, а не стражданням від здачі аналізів і обдумування вироків лікарів, котрі користуються доісторичними методами діагностики.
IQ 80
• 18 мая 2016
Ответ дляиз желе я
Согласна с вами полностью и огромное спасибо за поддержку !