Прасковична• 30 мая 2016
Як вибирати босоніжки і тапочки?
Деякі продавці дають заміри до краю устілки і до шва на устілці - по чому треба орієнтуватися? ніжка має до шва йти впритик чи вже там +0,5 см рахувати?
І який запас у текстильних тапочках ( для садка) - продавець каже, що 2-3 мм, 5 це вже забагато.
Прасковична
• 30 мая 2016
у малого за декілька тижнів ніжка вимахала на 8 мм, зараз 16,8...а розміри зазвичай 17, 18...як тут бути?
Разумная Губка• 30 мая 2016
за год ножка вырастает в среднем на 1 см
сколько Вашему ребенку?
сходите в магазин, померяйте с запасом максимальным (0,7-1 см) . Если удобно-покупайте
моя младшая, запас более 0,5 см не может носить, падает или орет что неудобно...
сколько Вашему ребенку?
Мотылек• 30 мая 2016
тапочки не желательно, чтоб были с большим запасом, у нас 0,5 мм, шлепала ножка, босоножки запас не менее 0,5 см
Разумная Губка• 30 мая 2016
а вот в сад как раз 1 см и нормально, как по мне
но повторюсь- нужно не смотреть на замеры, а МЕРЯТЬ!
Прасковична
• 30 мая 2016
Ответ дляРазумная Губка
сколько Вашему ребенку?
так проблема що я все через нет купую) а в магазинах навіть і нема такого взуття..шалунишки наприклад нема в нас в місті
Прасковична
• 30 мая 2016
Ответ дляРазумная Губка
сколько Вашему ребенку?
а в нас від Пасхи (1 травня ) до сьогодні на 8 мм виросла..я в шоці! це означає що більше не виросте до кінця року?)))
Разумная Губка• 30 мая 2016
Ответ дляПрасковична
а у Вашего ребенка в этом промежутке не ДР случайно?
Прасковична
• 30 мая 2016
Ответ дляМотылек
це мене радує) але те що там тільки 2 мм запасу лякає)))
Прасковична
• 30 мая 2016
Ответ дляРазумная Губка
ні, йому зараз 3,5, але він давно вже не ’ріс’..від однолітків відстає, може зараз наздоганяє,але як на мене це дуже багато за такий короткий час
Разумная Губка• 30 мая 2016
Ответ дляПрасковична
подивіться на сантимент - 2 мм воно помірно ,як Ви вважаєте?
Прасковична
• 30 мая 2016
Ответ дляИрге
На обувь лето запас 0.5-0.7см. На тапочки до 0.5см. Осень-0.7-1см. Зима 1-1.3см. Максимальный запас -на вырост ножки. Минимальный ,чтоб ходить сейчас.
дуже дякую за грунтовну відповідь)
але ще хочу уточнити - це запас до краю устілки чи до шва? ( у відкритих босоніжках)..бо продавець каже, що до шва, ми поміряли, так вони як на мене великі, але ходить нормально.. може, Дійсно так має бути
Разумная Губка• 30 мая 2016
Ответ дляПрасковична
в мене дочка старша за один рік віросла на 10 см, а наступного року набрала 10 кг. Зараз висока та худенька...
не важливо як інші , головне щоб не хворіла дитина )))
Прасковична
• 30 мая 2016
Ответ дляРазумная Губка
ой, не знаю, вже злюсь , що дала себе переконати((( просто був розмір 18 см і 17, вона наполягала, що 17, що потягнуться...тепер переживаю..
Прасковична
• 30 мая 2016
Ответ дляРазумная Губка
це точно)))
Разумная Губка• 30 мая 2016
Ответ дляПрасковична
так, купили впритик
так не можна у такому віці
Прасковична
• 30 мая 2016
Ответ дляРазумная Губка
так, купили впритик
так не можна у такому віці
та поміряю і якщо що буду міняти, просто ці всі катання туди-сюди на мені(
Разумная Губка• 30 мая 2016
Ответ дляПрасковична
дуже дякую за грунтовну відповідь)
я вважаю шо до краю устілки
Разумная Губка• 30 мая 2016
Ответ дляПрасковична
продасте сусідам ))))
раз в Вас там нема магазинів ;)
Прасковична
• 30 мая 2016
Ответ дляРазумная Губка
продасте сусідам ))))
раз в Вас там нема магазинів ;)
як мені мої рідні кажуть, то я лиш така дурна що все скуповую)))))
Ответ дляПрасковична
дуже дякую за грунтовну відповідь)
До края. Но это касается ортопедии,где есть супинатор. Т.к поднимает ножку и уменьшает длину стопы. Если без супинатора +0.2см к запасу
Прасковична
• 30 мая 2016
Ответ дляИрге
та супінатор зараз на всіх є, навіть на дешевих том.м , це така подушечка, правильно? чи маєте на увазі ортопедію за 1000 грн?))
Прасковична
• 01 июня 2016
Ответ дляИрге
Это для высоких супинаторов до 1.6см в высоту- лечебных. Профилактические как правило маленькие до о.5см , можно сказать . что их нет вообще
дякую!