Фрикаделька• 15 июня 2016

Закарпатье,карпаты хочу домики найти, подскажите

Хотим поехать семьями отдохнуть на 5 дней в карпаты или Закарпатье,ищу частный сектор или базу отдыха
Готовить самим, и чтоб во дворе шашлыков пожарить и бассейн можно что б был,и что б посмотреть что-то вокруг,едим с детьми может где зоопарк близко и тд подскажите куда лучше ехать? в яремче?
katarina• 15 июня 2016
Мені сподобалась Хованка в Яремчі, це триповерховий будинок на 7 номерів, є кухня, два бесейни, сауна. На вулиці бесідка та мангал. Була там тиждень тому, залишилась дуже задоволена, хазяї приємні люди, раджу!
katarina• 15 июня 2016
Зустрічають безкоштовно з поїзда і відвозять також))почитайте відгуки про них, я повністю підтверджую!
katarina• 15 июня 2016
Ще напишу, для мене важливо чистота номеру, будинку вцілому, дійсно все чистенько, зручні ортопедичні матраси, дерев`яні меблі. Ходили до вольєрів гуляти/, до водоспадів, там відносно не далеко.
автор Фрикаделька • 15 июня 2016
Ответ дляkatarina
Спасибо почитаю о них
Для драки• 15 июня 2016
Ответ дляkatarina
дайте ссылку пожалуйста ))
katarina• 15 июня 2016
Ответ дляДля драки
дайте ссылку пожалуйста ))
http://www.karpaty.info/ua/uk/if/jr/jaremche/house...
Для драки• 15 июня 2016
Ответ дляkatarina
спасибо
Для драки• 15 июня 2016
Ответ дляkatarina
не подскажите, если указана цена за номер, то это цена за НОМЕР, или все же с 1 чел.? Уточняю, потому что были прецеденты (((
katarina• 15 июня 2016
Ответ дляДля драки
за номер
Для драки• 15 июня 2016
Ответ дляkatarina
за номер
спасибо
katarina• 15 июня 2016
Ответ дляДля драки
нам настільки там сподобалось, що ми їдемо на вихідні знову))
katarina• 15 июня 2016
місця тільки треба бронювати наперед, тому що там завжди майже зайнято))
Для драки• 15 июня 2016
Ответ дляkatarina
классно, завидую вам и желаю хорошо отдохнуть!
Беру на заметку и спасибо, что поделились!
katarina• 15 июня 2016
Ответ дляДля драки
нема за що)) я із задоволенням ділюся місцями відпочинку, сподіваюсь, Вам теж сподобається, якщо надумаєте поїхати!
Для драки• 15 июня 2016
Ответ дляkatarina
нажаль, поки що такої можливості немає, але дуже сподіваюсь, що у скорому майбутньому з’явиться ))

Вам ще раз бажаю гарного відпочинку, чудової погоди і море позитиних емоцій!
katarina• 15 июня 2016
Ответ дляДля драки

Дякую!
Для драки• 15 июня 2016
Ответ дляkatarina
Дякую!
yulya0902• 15 июня 2016
І я також шукаю для відпочинку 2016) по тих же ж умовах)
Поділюсь досвідом - минулого року були у Славську, відпочили супер, хоча й були вдоє з чоловіком)
Хоча, дивитись там по суті нема на шо... за 3 дні облізали весь Славськ) були ввитягом на г.Погар, хоча й незнаю нашо туда поперлись, робити там нічого, хоч ожин наїлись)
Їхали машиною, по дорозі відвідали все шо було( Тустань, водоспади,джерела і т.д.)
Весняночка• 15 июня 2016
Ответ дляkatarina
Только фиг доберешься туда( Мест не поезд практически нет(
katarina• 16 июня 2016
Ответ дляВесняночка
Можна їхати потягом до Франківська , а потім маршруткою
Алла_23• 04 июля 2016
с. Микулычин. Мы там были с 24 по 29 июня этого года. Очень удасно расположено: к Говерле- 45 км, к Буковеле-25, а ещё рядом водопад Гук и многое другое. Жили мы в трёхэтажном домике со всеми удобствами по смешной цене6 75 грн с человека!!!!Если заинтересовала-пишите напишу даные хозяйки)))))
sonn• 10 июля 2016
мне напишите )