tolyu• 25 июня 2016

не повірите, але таке буває....

десь пів року назад видалилася з ВК. потім треба було зареєструватися дл я2-х людей. ( сестра з Росії і племінник) є тільки у ВК. Ну думаю зареєструюся, фотки виставляти не буду і друзів також не буду добавляти ( добавила тільки куму). Придумала фамілію смішну+їмя ( звичайне), от що тоді прийшло в голову так і написала....Знайшла в гуглі фото хлопця якогось ( просто симпатичного), добавила і все ...пів року так жила у ВК. Три дні назад пише мені кума, що вона познайомилася реально з цим хлопцем, що на фото ( я повірити не могла), але там дійсно татуха є така сама і він ще з нашого міста, а що саме цікаве, його так звати і фамілія ( смішна) така сама....Якесь чудо чесне слово)
Здрасьтенька• 25 июня 2016
От брыхуха

Aleksakievua• 25 июня 2016
и не верь в совпадения)
случайности не случайны
SvetaLuka• 25 июня 2016
а какая это смешная фамилия?
автор tolyu • 25 июня 2016
Ответ дляAleksakievua
и не верь в совпадения)
случайности не случайны
я до цих пів кажу кумі, що нас з нею хтось розводить
Бочка порохУ• 25 июня 2016
Лишь бы шо писать....
Айболитная• 25 июня 2016
прикольно - бывают же совпадения
автор tolyu • 25 июня 2016
Ответ дляSvetaLuka
а какая это смешная фамилия?
в лічку написала, мені зараз не хочеться її озвучувати, і так з ним якийсь невдобняк вийшов, а ще зараз наші сищики його розшукувать начнуть у ВК
автор tolyu • 25 июня 2016
Ответ дляАйболитная
прикольно - бывают же совпадения
це містика а не випадковість! я сьогодні пів дня про це думаю. ті дні на роботі була і якось не думала, а це вбиа собі у голову, вже дуала, зараз хтось прийде і скаже, що це розвод
автор tolyu • 25 июня 2016
а ще почала міняти фамілію і ВК просить фото паспорта!!!! це жесть! фотку я змінила, але фамілія і імя залишилося.

Айболитная• 25 июня 2016
Ответ дляtolyu
это сто процентов
Айболитная• 25 июня 2016
Ответ дляБочка порохУ
Лишь бы шо писать....
вы из соседней темы пришли - все никак не успокоитесь...
ПуГоФФка• 25 июня 2016
Ваша кума с ним где познакомилась?
Настасья Пицун• 25 июня 2016
Ответ дляtolyu
напишите ответ...ну ось, подразнились тільки((((((((
автор tolyu • 25 июня 2016
Ответ дляПуГоФФка
Ваша кума с ним где познакомилась?
кума работает на заводе бух-материалистом. и он часто у них заказывает мелочи всякие...она не замужем, он не женат....ну они пока просто общаются...
пионерка_маша• 25 июня 2016
це твоя доля)))
ПуГоФФка• 25 июня 2016
Ответ дляtolyu
Та в чем развод? Фамилия,имя этого парня и он реальные?
пионерка_маша• 25 июня 2016
Ответ дляtolyu
може він тобі кришу поремонтує в домі,а?
автор tolyu • 25 июня 2016
Ответ дляпионерка_маша
це твоя доля)))
о)) не треба, ми з кумою сміємося, що це я їй долю знайшла
автор tolyu • 25 июня 2016
Ответ дляпионерка_маша

пионерка_маша• 25 июня 2016
Ответ дляtolyu
да,ти ще не пробувала гадать?може в тебе дар?
Пожмаковна• 25 июня 2016
Васьок Цюцюрко? ))))
автор tolyu • 25 июня 2016
Ответ дляпионерка_маша
та я ж тут всім гадаю...періодично....)) мене звать Блум вікс, чи омлі блек?? щось я запуталася)О, до речі, скільки часу пройшло як я з ВК видалилася? десь пів року? нє?
пионерка_маша• 25 июня 2016
Ответ дляtolyu
десь так,+-
Я только за!• 25 июня 2016
Ответ дляtolyu
Вам не стыдно от своего суржика? Вот, мне интересно - какой у Вас возраст, что грамотности не научились до сих пор? Без обид, ничего личного, просто, часто с Вами в темах пересекаюсь и аж коробит
автор tolyu • 25 июня 2016
Ответ дляЯ только за!
ну так коробить- не заходьте, а я по іншому не вмію, а у вас якась фобія просто. відкрийтеся, по вашим темам ходити не буду. якщо полегшу вам вашу долю цим-то мені плюсик у карму і вам щастя
40каградусная• 25 июня 2016
Оййй развод чистой воды
Я только за!• 25 июня 2016
Ответ дляtolyu
Я, по началу, думала, что Вы прикалываетесь, что это фишка Ваша, но нет((
Если не секрет, кем Вы работаете?
автор tolyu • 25 июня 2016
Ответ дляЯ только за!
Если не секрет, кем Вы работаете?
яке вам діло ким я працюю?вас вже не коробить?
анна 1986• 25 июня 2016
Может,вы где-то с ним пересекались мин на 10 и у вас на подсознании сработало...
Вредняжка• 25 июня 2016
ну вот не верю...
вы взяли чужое фото,придумали имя и фамилию,зарегились в вк и о чудо...
вот он Коля Писюнков собственной персоной метериализовался.