Просто каралева• 25 июня 2016
Шрам від царапіни на носі
Синочок впав з самокату і трігшки поцарапав ніс ( царапіна була не глибока, ранка відпала, а шрам залишився... Пройшло вже десь тижні три ( ще коли він білий, то не видно, але коли червоніє, виглядає не дуже
Телефон Рубика• 25 июня 2016
Тю,че вы паритесь.вырастет малой ниче не будет видно.
Ну можете массировать частенько,кровообращение разгонять,быстрее исчезнет.
У меня на ноге от огромного фурункула и следа не осталось благодаря антицеллюлитному массажу.
Трактор Вика• 25 июня 2016
У меня в детстве на носу шрам очень долго держался. Годами. Но годам к 15-ти уже не было)))