lilul990• Изменено сегодня в 01:06

Правова Європа опять шокує українців

Та шо ж такоє. Правова європа. Людське життя то найвища цінність. Свята Німеччина, оплот права і справедливості. Як же так? Це ж Україна страшний канцлагєрь. Ну куди ж ти Німеччино котишся (сарказм)

😯Німеччина НЕ надаватиме захисту українським чоловікам 23–60 років, які не мають звільнення від служби, а тим, хто незаконно перебуває в країні, загрожує депортація, — DW
АнтиТанкист• 1 час назад
Ответ дляlilul990
Які проблеми? З нашого боку все було по конституції, європейці ж давали захист даже тим у кого печатки в паспорті не було про перетин кордону. Ну явно ж людина не з неба на них упала

Давали захист навіть тим хто десятками років жив у Європі на заробітках.
Тобто ви зовсім не в курсі що жодну консульську дію без проблем було не виконати —- дякуючи неньці
То хто злий ?

АнтиТанкист• 1 час назад
Ответ дляСолодкаБулочка
Вернуть всех военнообязаных в страну!
Саме так
Так і передайте своїм грантоідам
интайм_не_предлагать• 1 час назад
Ответ дляlilul990
З часом так і зроблять
Директива продовжена до 2028 року. Так що час є і як тільки зайде мова, то частина виїде, а у інших будуть інші документи для перебування. Нічого не дасть.
АнтиТанкист• 1 час назад
Ответ дляlilul990
Європа буде помагать натягувати той дріт.
Царь хороший боярє плохіє
автор lilul990 • 1 час назад
Ответ дляАнтиТанкист
То хто злий ?
європа давала сірі паспорти, навіть якшо людина не могла надати загран з різних причин. Українські процесуальні дії ніяк не заважали європейцям легалізувати чоловіків

Тіки у них шось перемкнуло
АнтиТанкист• 1 час назад
Ответ дляlilul990

Тіки у них шось перемкнуло
Господі - хоч почитайте перелік дій
Як допомагали сірі паспорти вступити у спадок наприклад ?
автор lilul990 • 1 час назад
Ответ дляАнтиТанкист
Господі - хоч почитайте перелік дій
Ми про право на перебування у Європі а не про те на шо чоловік мав право в Україні.

Де їхня готовність всіх бажаючих легалізувати?
автор lilul990 • 1 час назад
Ответ дляАнтиТанкист
Царь хороший боярє плохіє
Ше раз: зеля не має такого впливу шоб диктувати комусь у Європі. Він у них лишньої копійки допроситись не може

Робите з європейців дурачків
Аноним_• 59 минут назад
Ответ дляlilul990

Робите з європейців дурачків
Да он только ездил и скулил 2 года уже, ну поедут люди в Молдову там, еще куда в Беларусь, Южную Америку. Выход найти можно

автор lilul990 • 58 минут назад
Ответ дляАноним_
Європа іде на втрату своєї репутації тільки заради себе а не тому шо хтось попросив
Аноним_• 57 минут назад
Ответ дляlilul990
Да конечно, просто Украина ебаная помойка с никчемной властью
автор lilul990 • 56 минут назад
Ответ дляАноним_
А європейці дурачки які пляшуть під дудку зелі?
Любимка-анонимка• 56 минут назад
Ответ дляMs. Dolly
Тому й депортуватимуть, що - правова держава. Відповідно до норм міжнародного права, громадяни України є громадянами України. І якщо за кордоном перебувають - також. У цих громадян України є конституційний обов`язок свою державу захищати (не ’німецькі жопи’, як хтось там пише, а саме СВОЮ ДЕРЖАВУ!). Якщо ухиляються від виконання того обов`язку, отже, порушують норми чинного законодавства України. Відповідно до міжнародних угод, - порушників з іншої країни можуть видавати тій країні, громадянами якої вони є і законодавство якої вони порушують.
Тож таке рішення - відповідає приписам законності й норм.
Війна, знаєте, сама себе НЕ виграє.
Якщо вам НЕ потрібна держава Україна, то, звісно, усі можуть залишатися по різних закордонних країнах, росія окупує Україну цілком, і от ТІЛЬКИ ТОДІ отакі-от писаки справді ДІЗНАЮТЬСЯ, що таке концтабір. Бо саме росія - була, є й буде КОНЦТАБОРОМ.
Але такого не бажаю нікому!
О, ще одна ухилянтка. На якому фронті воюєте?
АнтиТанкист• 56 минут назад
Ответ дляlilul990

Тобто те що людям ускладнює життя в першу чергу Україна - ви не помітили ?
АнтиТанкист• 55 минут назад
Ответ дляlilul990

Робите з європейців дурачків
Звісно не зеля - ні ні
Любимка-анонимка• 55 минут назад
Ответ дляlilul990
А чого Україна? Якшо це європа вирішила порушувати права людей?
По проханню зелі
автор lilul990 • 55 минут назад
Ответ дляАнтиТанкист
Та вже нікому не треба будуть ваші оновлені паспорти. Госпаді. Про шо мова? Просто не будуть давати захист і до побачення, неважно до якого він року
автор lilul990 • 54 минуты назад
Ответ дляАнтиТанкист
Звісно не зеля - ні ні
Так він же рішає що Європі робити - по вашій логіці
АнтиТанкист• 54 минуты назад
Ответ дляlilul990
Ви така дивна
Спадкові справи , продажі нерухомості і тд — добре що у вас всі інтереси закінчується сірим паспортом

Аноним_• 54 минуты назад
Ответ дляlilul990
Ну чего же дурачки, им тоже это выгодно, чтобы жопу их прикрывали, но основная вина тут Украины. Даже рашка такой хуйней не занимается
Любимка-анонимка• 53 минуты назад
Ответ дляlilul990
Да блін це він доїздився і випросив
автор lilul990 • 53 минуты назад
Ответ дляЛюбимка-анонимка
По проханню зелі
Європа це робить на основі розвід даних і небажання політиків розгортати всередині своїх країн мобілізаційну риторику
автор lilul990 • 53 минуты назад
Ответ дляАнтиТанкист
Ви така дивна
Мова взагалі не про це
АнтиТанкист• 53 минуты назад
Ответ дляАноним_
Їздив шапітолій роками а також обирав супер якісну дипломатію для провалу всіх дипломатичних звʼязків - але винна Європа авторці
автор lilul990 • 53 минуты назад
Ответ дляАноним_
Боже, нарешті, дойшло
АнтиТанкист• 52 минуты назад
Ответ дляlilul990
Мова взагалі не про це

Так лохторату не про це
У українського чоловіка більше проблем не через жахливу Європу а через « милу « неньку
автор lilul990 • 51 минуту назад
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Да блін це він доїздився і випросив
Такі рішення не приймаються бо хтось попросив

Він і літаки постійно просить і багато чого, шо не дають і крапка
Аноним_• 52 минуты назад
Ответ дляlilul990
Боже, нарешті, дойшло
Что Украина помойка без будущего? Да, дошло уже пару лет как
автор lilul990 • 51 минуту назад
Ответ дляАнтиТанкист

Так лохторату не про це
В українського чоловіка більше проблем у Європі не буде - його просто звідти вишвирнуть
АнтиТанкист• 51 минуту назад
Ответ дляlilul990
Боже, нарешті, дойшло
Вам головне ц не дійде
Україна не відчепитися вже від людини чоловічої статі навіть в еміграції
І добре памʼятає про підростаючих хлопців теж