Зина с магазина• 24 июня 2013
ниючі болі внизу живота, 5 тиждень вагітності
Болі як перед місячними почались в суботу після походу за покупками на ринок.
Вчора нило вже менше, зранку чуть-чуть, а ввечері сильніше.
Сьогодні проснулась, далі трошечки ниє. Сьогодні вихідний, не знаю чи когось знайду з лікарів в поліклініці.
Якраз в цей час в мене мали бути місячні.
А в вас було таке?
Це може бути загроза?
А в вас було таке?
Це може бути загроза?
Зина с магазина
• 28 июня 2013
Ответ дляЦветок Мира
Как Вы, автор?
Дякую, нічого так :)
Болі вже менші, була в лікарки, сказала, щоб на узи я не йшла покищо, написала пити ношпу 3 рази на день і вітамін Е 5 днів, а завтра я маю якраз до неї йти. Будемо робити тест інескрін на позаматкову вагітність.
Зина с магазина
• 05 июля 2013
в мене був викидень
................................................................
Цветок Мира• 05 июля 2013
Ответ дляЗина с магазина
в мене був викидень
Держитесь! Всё будет хорошо, пройдёт немного времени и родите себе чудо. Держитесь!