Не буду• 05 июля 2016

Наболівша тема про схуднення...

Ситуація така...після других родів так поперло ...((((
як думаєте реально скинути 10-15кг?
що робити? - годую грудю , дитя 3місячне.
скільки раз ви в день їсте при схуднені? що їсте? скільки? що ще робити щоб похудати?
PS які у вас є секрети щоб похудати! - дякую
gorelova-anna• 05 июля 2016
сто тем таких было
читайте

автор Не буду • 05 июля 2016
Ответ дляgorelova-anna
сто тем таких было
читайте
дякую) вам бачу тут нецікаво тому мабуть шукайте тему де вам буде затишно) мене інтересує похудання при ГВ
gorelova-anna• 05 июля 2016
Ответ дляНе буду
нет)) просто несколько раз подробно описывала и описывать в 5 раз желания нет
да и вопрос у вас странный - реально ли сбросить 10 кг. реально и 100
автор Не буду • 05 июля 2016
Ответ дляgorelova-anna
маю на увазі чи при ГВ реально 10кг скинути) а якщо вам неважко ви можете скопіювати свій текст і тут просто вставити) важко з малим дитям на руках 100 тем перечитати щоб знайти теми похудання при ГВ і потрібні відповіді і поради)