Невидимка• 18 июля 2016
Після отруєння піднімається ацеон в дитини (3 роки)
Пройшло неповних 4 дні. Була рвота, температура , понос спочатку в одної дитини, потім другої.
Відпоювала (ізюмна вода, Регідрон. Хумана електроліт), атоксіл, лікувались Ніфуроксазидом, Ентеролом. Зараз на строгій дієті. Ацетон все рівно піднімається періодично. Завтра до лікаря. Я дуже переживаю...Хто мав подібні проблеми, поділіться, на нашу лікарку особливих надій не покладаю. Що робити, куди звертатись, що обстежувати.
Снатал2015• 18 июля 2016
Теперь нужно следить за питанием! Вирусное ! Если поднимаеться-значит что-то в питании,что стоит исключить-возможно молочное
Проверяйте каждый день и смотрите какие продукты даете-возможно на компонент ща какой-то+лучше всего регидрон помогает и стимол
Невидимка
• 18 июля 2016
Ответ дляuliaol
Давайте глюкозу в ампулах+много воды пить (боржоми или компот с яблок и изюма).2 месяца тоже также переболели.
Даю пити. розвела знову Хуману, Ізюмний відвар. Зараз сушку буду варити. Глюкою боюсь, дам трошки пепсі.
Коли у вас той ацетон нормалізувався?
Невидимка
• 18 июля 2016
Ответ дляСнатал2015
Дієта строга. Вчора була каша рисова на воді з печеним яблуком, овочева зупка. Сьогодні гречані пластівці на воді з печеним яблуком , трошки підсолодила, може не потрібно було. Компот з яблук та трускавок пила не багато.
Хуману електроліт можна давати пити?
Невидимка
• 18 июля 2016
Ответ дляuliaol
где то через 4 дня стало легче .Посмотрите видео Комаровского по поводу ацетона,очень интересно.
Дякую ,зараз гляну.
Діти активні почуваються добре.
Завдяки совєтчіцам вдалось відпоїти та доволі швидко привести дітей до нормального стану без крапельниць та АБ. Ну і лікаря викликала, звичайно.
Але зараз з тим ацетоном переживаю якщо чесно...
Старший також тою заразою хворів, навіть гірше переніс, але без ацетону.
Діти активні почуваються добре.
Невидимка
• 18 июля 2016
Ответ дляКицюняЯ
КАКАЯ ПЕПСИ??? Глюкоза! И бетаргин Вам в помощь! Очень помогает в комплексе (чутли не капельницу заменяет)
Глюкозу можна без аналізів крові на цукор? Десь читала, що ризиковано.
Ми здавали 2 місяці тому, потім ще раз, був в нормі.
Ацетон не критичний, приблизно 2+
ПолБатона• 18 июля 2016
Побольше пить надо. Ребёнок должен много пить и много писять, Мало пьёт и мало писяет ацетон накапливается в организме, чем больше писяет тем быстрее уходит ацетон.
Снатал2015• 18 июля 2016
Ответ дляНевидимка
Ацетон не критичний, приблизно 2+
Норм!пройдет за пару дней! Яблоки очищайте -там могут быть токсины
Невидимка
• 18 июля 2016
Ответ дляСнатал2015
Чищу навіть перед запіканням
Невидимка
• 18 июля 2016
Ответ дляПолБатона
Дякую, буду за тим слідкувати.