Самоучка• 03 августа 2016

Дівульки! Може хтось підкаже .

Є сумка класна ,біленька (була),а тепер пожовтів шкірозамінник (дуже мякенький).Як його відбілити ...чи викинути в сміття ту сумку .Може хтось знає спосіб відбілювання.Дякую.
Torbochki• 03 августа 2016
Ой, не знаю навіть, ще не чула щоб вдавалось відбілити... Можна перефарбувати спробувати, але яка вийде якість не знаю!

автор Самоучка • 03 августа 2016
Ответ дляTorbochki
Блін ,така класна фірмова сумка,спортивний стиль.думала вдасться щось зробити...
Torbochki• 03 августа 2016
Ответ дляСамоучка
Однокольорова чи є смужки іншого кольору?
автор Самоучка • 03 августа 2016
Ответ дляTorbochki
одного кольору -біла (пожовкла)
Torbochki• 04 августа 2016
Ответ дляСамоучка
одного кольору -біла (пожовкла)
Спробуйте легким мильним розчином, але якщо від сонця пожовкла то не піде!
автор Самоучка • 04 августа 2016
Ответ дляTorbochki
Дякую.Поробую.