Доброго дня! Мене звати Наталія. Дуже б хотілося потрапити на головну сторіночку у розділ: СКИДКИ
Хочу викласти ось це оголошення. Куплено в Угорщині, в німецькому магазині DM.
https://www.kidstaff.com.ua/tema-12058515.html Перечитала всі правила уважно, і, здається, всього дотрималася.
Такий наборчик не зустрічала на українських сайтах ніде. Хоч все, здається, облазила. Тому я передивила українські сайти із цими щітками зубними, але окремо кожну.
Я покидала ссилочки на дорослу зубну щітку, і на дитячу окремо, потім підсумувала середнє арифметичне на кожну з них, додала, і, вийшла загальна сума – на противагу моїй сумі.
Сподіваюся так підійде.