Постараюсь написати,щоб мене зрозуміли. Місяць назад моя донька гралася в пісочку з дітками у піску Сусіда. Сусід відігнав їх, взяв одну з дівчаток посадив в машину і відвіз на другий кінець вулиці. Моя донька з подругою прибігли додому і розповіли,що якийсь дядько ( потім ми вияснили,що сусід) повіз кудись Поліну. Я мамі дівчинки сказала,цей випадок підтвердило троє діток 5-6 років. А ось нещодавно ,годину назад,така ситуація,він проїзжає повз дітей біля мого дому,я якраз за забором і все чую. А він кричить з машини на мою дитину: БРЕХУХА! Я ПРОВЧУ ТЕБЕ БРЕХАТИ! Мала вскочила в дім з переляку. Я почула, але не вспіла його догнати. Що мені зробити? Я сама боюся йди до цього при...ка! Як мені поступити? Дякую.
Billie Jean• 16 августа 2016
Автор, співчуваю...Ті, хто Вас не розуміють - видно, не мають своїх дітей...
с_переулочка• 16 августа 2016
Ответ дляГл@ша
й де ви таке читаєте?дайте хоча б одну тему
та где я их сейчас найду, пусть Автор скажет правду, что пьёт
ДлинноНожка• 16 августа 2016
Ответ дляtolyu
З дітьми провели бесіду,перед ним за пісок я особисто вибачилася.
а за брехню вашої дитини? Він не міг просто так це їй сказати. Як тут часто пишуть ’не вмієте ви виховати, будуть інші, кого ваші діти зачіпаюсть’. Почніть з себе, зі своєї дитини і більше конфліктів не буде
ДлинноНожка• 16 августа 2016
Ответ дляЗ.Ольга
просто інші діти не лзаять по чужих дворах і не псують власність
Ответ дляМира всем
Во первых ребёнок автора играл на чужой территории в чужом песке, может сосед и прогнал детей. Во вторых автор попейте успокоительное и следите за тем что бы ребёнок не ладил по чужих дворах.
Ну у вас і фантазія) при чому тут чужий двір? Діти гралися на вулиці) у нас ремонтують дорогу,насипано було піску,щебню.....А діти всі граються
ДлинноНожка• 16 августа 2016
Ответ дляtolyu
Так,зразу ж. І так,до слова,якщо пісок не у дворі то він не його особистий,але він чогось вважає,що то його. Ми звісно його не чіпаємо,його бояться у нас на вулиці.
якщо він його купив, то він його, не на ваш же двір він його висипав?
с_переулочка• 16 августа 2016
Ответ дляГл@ша
все ясно,це те ж саме що я скажу що ви вчора пяною лежали в багнюці,й буду требувати від вас це визнати
Удалено администрацией...
долой_лама• 16 августа 2016
Ответ дляДлинноНожка
ошибаетесь, будет отказано в возбуждении дела, в случае автора
На каком основании?
ДлинноНожка• 16 августа 2016
Ответ дляtolyu
У нас троє дітей сказало,що дядько повіз дитину на машині+діти на вулиці це бачили чужі.
а батьки що кажуть? куди повіз? додому, до батьків чи в ліс?
ДлинноНожка• 16 августа 2016
Ответ дляtolyu
не викручуйтесь ваші слова
’моя донька гралася в пісочку з дітками у піску Сусіда’, у чужому!!! піску
ДлинноНожка• 16 августа 2016
Ответ длядолой_лама
На каком основании?
не достатньо підстав улік, справу закриють
с_переулочка• 16 августа 2016
Ответ дляГл@ша
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-1381756-1 пост 37, специально для Вас)))
Ответ дляс_переулочка
ну ось найшли ж
Хи хи, ну ну• 16 августа 2016
Для полиции нужно что б кто-то еще видел кроме детей .детей можно опросить с психологом
Ниф_ниф• 16 августа 2016
Ответ дляс_переулочка
Специально, чтобы Вас побесить
не льстите себе, правила полистайте лучше, чем вынюхивать-выслеживать, кто с кем пил, где и сколько.
с_переулочка• 16 августа 2016
Ответ дляГл@ша
ну ось найшли ж
дааа)))) так это в одиночку, а чаще с кумой)))я всё знаю))
рукиЖимолости• 16 августа 2016
Ответ дляГл@ша
о чудово тепер ви мені діагноз поставили
я чому запитала,я читаю пости автора й нічого крамольного не помічала
Не часто тут буваєте напевно. Не раз бачила як автор писала, що часто любить випивати....
valleriya14• 16 августа 2016
Ответ дляТанюша
Скажу честно. Я мальчику сказала чуть более страшные слова чем ’ я провчу тебе брехуха’
Думаю по мнению советчиц мне бы пожизненное дали
ковыряться в песке и пИсать в подьезде, лично для меня, немного разные ситуации...ну то такое)) мне было бы понятнее, если б взрослый мужик подошел к родителям (т.есть автору) девочки и высказал им свое фе по поводу воспитания их ребенка...а так кричать лично ребенку 5-ти лет что она брехуха и тп, ну как то не по-мужски, мягко сказано...
Ответ дляvalleriya14
Ну кто идеален в этом мире?
Но до угроз и милиции это явно не дотягивает.
Да поговорить. Не трогайте ребенка все вопросы к маме. На этом все.