КапитанльнаЯ• 17 августа 2016
Декрет і вступ в аспірантуру. Юридичне питання
Зараз перебуваю в декреті, хочу поступити в денну аспірантуру. Проблема в тому, що не хочу втратити свою теперішню роботу. Мені пояснили, що денна аспірантура - це основне місце праці і іншого місця бути не може (хіба що на 0,25-0,5 ставки, але таке мене не цікавить). Чи можна залишаючись в декреті вступити в денну аспірантуру і вказати, що ніде не працюю, за цей час достроково захиститись і повернутись на свою роботу з декрету. Дякую
КапитанльнаЯ
• 17 августа 2016
Ответ дляТётя Хрюша
поступите на заочную, в чем проблема?
немає там заочної
Лунтик-паунтик• 17 августа 2016
У подруги так было.
Но она поступала на дневную и бюджет
Сказали писать по основному месту работы на пол ставки.
Но она поступала на дневную и бюджет
Директор Пляжа• 17 августа 2016
Смените по основному месту на 0,5 ставки, потом поменяете на полную при выходе
КапитанльнаЯ
• 17 августа 2016
Ответ дляДиректор Пляжа
назад ті 0,5 мені вже не віддадуть