Лепешечка• 28 августа 2016
Прибула з села і не можу ходити((
Прибула я вчора з "картопляфесту" і погоджуюсь з дівчатами - дійсно, вам, сільським роботящим мешканцям респект і уважуха, в вас праця і городи зараз ледь не щодня, ви вже звикли і тіло напевно звикло до таких нагрузок, а я називаэться навідалась раз в пів року на 3 дні допомогти, і як результат після збирання картоплі - сьогодні ледве ходжу, криваю, не можу навіть присісти, настільки болять ноги ззаду, прямо від попи ззаду в ляшках і до колін.. Це з непривички, напевно розтягнуті м´язи.. Порадьте - чим би намастити, чи що випити, щоб швидше пройшло, не знаю, як маю йти на роботу(
мадамГрицацуева• 28 августа 2016
а по ступенькам спускаться... ноги прям подкашиваются... кайф...