Омлетик• 31 августа 2016

20 днів, 8 країн, 3 моря, 5 тис.км, 2 тис.дол - сім´єю.

Це анонс :)
На вихідних напишу звіт. Зараз все одно всі в школу збираються.
п.с. Ні, проживання не в наметах, в пристойних готелях. Подорож своєю автівкою.
автор Омлетик • 08 сентября 2016
Ответ дляkykycik_ludo4ka
От і я нарешті пишу з Албанії Хоч і переживали за прогноз погоди, бо врешті майже всю дорогу їхали в дощ, але сьогодні світило сонечко і ми вже встинли накупатись
Їхали :наші Карпати-Румунія-Сербія-Косово-Албанія. Румунію дуже любимо, плануємо окремо повернутись суто на Трансільванюі . В Сербії ночували і, на жаль, не встигли доїхати до заброньованих апартів, тому ночліг шукали по ходу. Сербія не сподобалась, на нашу думку, ще гірше чим в нас.А от Косово -це суперАвтобани шикарні, будинки, машини все дороге, сучасне.Від Косово і майже до Тірани автобан, причому він просто вражаючої краси, серед гір, озера, тунель в горі 5 км, це треба просто бачити:) Албанія дуже подобається.Ллогара-це щось неймовірне, на щастя коли ми їхали був дощ і фото не вийшли, будемо туди повертатись:)
Хімаре теж нас влаштовує-апартаменти за 25 євро на першій лінії з усім, вкл. пралку, пилосмок і нутеллу з баріллою в кухонному шкафчикуПляж з мілким галечним піском,нам зручно, бо з дитиною, якій по гальцi взагалі не фонтан.Шезлонги, матраси, зонт-безкоштовно (десь в цей час згадую Болгарію з її цінами)
Наш відпочинок тільки розпочався, тому опишу все пізніше:)
а як сам перетин кордону Сербія-Косово? і Косово-Албанія? чи є якісь нюанси?
сектантка• 08 сентября 2016
Автор. дякую за звыт. дуже цікаво написано...
автор Омлетик • 09 сентября 2016
Ответ дляkykycik_ludo4ka
А де саме в Хімарі зупинилися? Хімара немаленька
Ви колись про Лівадх писали, то Ви там? чи ближче до центру?

...хочу назад, в літо
ЦыбаФу• 23 марта 2017
Ответ дляЛенивица-красавица
Интересно почитать. Мы тоже только вернулись. Две недели, своей машиной, Греция Халкидики.
На обратной дороге по Румынии покатались. Трансфегераш проехали.
Нас трое, один ребенок.
Было 8 отелей. Три морских курорта.
Потратили больше. Но мы ничего не готовили, Кушали только в кафе.
прочитала Ваш отзыв и вопросик встречный-понравилось В Халкидики Вам и море чистое и теплое?
Мама фифти цента• 27 мая 2017
послушаю
Кто крайний?• 31 мая 2017
Ответ дляОмлетик

...хочу назад, в літо
Автор, спасибо огромное за отчет, читала целый день сегодня, чередуя с работой, отлично пишите, подробно и ясно, прям пожалела что уже решено ехать в Болгарию.. Но уже хочу на след.год в Албанию. А кроме буккинга где можно искать жилье там, апартаменты, например, не встречали сайты?
Marta• 31 мая 2017
Ответ дляКто крайний?
Airbnb
Кто крайний?• 31 мая 2017
Ответ дляMarta
Airbnb
спасибо!
автор Омлетик • 01 июня 2017
Ответ дляКто крайний?
спасибо!
На Airbnb одразу потрібно оплачувати, а я до останнього не була впевнена, що подорож розпочнеться у запланований термін (були обставини), тому обрала Букінг - там можна резервувати ті апарти, за які оплачуєш на місці. На той момент це було правильним рішенням)
На Airbnb бронювала квартирки для подорожі в Грузію, тоді було зручніше саме так.
Кто крайний?• 01 июня 2017
Ответ дляОмлетик
Вашу бы тему, да закрепить как-то в постоянные, было бы отлично. А ее уже дополняли бы и вопросы тут же задавали..
Irsta• 16 июня 2017
Могу порекомендовать 2-комнатную квартиру на юге в Саранде.
Слабый пол• 16 июня 2017
А підкажіть, будь ласка, вигідне в супермаркетах розраховуватись зарплатними пластиковими картками чи євро?
kvitka05• 18 июня 2017
+
Аннуитет• 24 июня 2017
Заздрю!!! Єнтузіазму! Ви встали і поїхали! ми маємо машину, гроші +Родичі( рідні тітка і дядько) нам дають ще гроші і ключі від двух квартир в Таллінні та Лондоні ... Та мій чоловік може все побачити в неті, отож ми все подивимось там...